Ege Haberleri

  Manisa’yı yüzüstü bırakamazdım

  Hürriyet Haber
  14.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kaptan Hüseyin Tok, sezon başında pek çok Süper Lig kulübünden teklif almasına rağmen, gemiyi terk etmeyi hiç düşünmediğini söyledi.

  “Kaçmak bana yakışmazdı” sözleriyle 1.Lig’e düşünce takımdan ayrılan arkadaşlarına göndermede bulunan Hüseyin Tok, 4 yıldır formasını giydiği Manisaspor’la bütünleştiğini belirterek, “Geçen sezon yaşanan başarısızlıkta hepimizin payı var. Şimdi yeni bir sayfa açıldı. Yönecisi, teknik adamı, futbolcusu, taraftarı omuz omuza verdi. Tek düşüncemiz bu takımı yeniden Süper Lig’e taşımak” diye konuştu.

  Kartalspor ile oynanan ilk iç saha maçında tribünleri boş görmenin kendilerine acı verdiğini dile getiren genç kaptan, Manisaspor’un şehir takımı olduğunu hatırlatarak şöyle devam etti: “Bu kentte 300 bin insan yaşıyor ama tribünde bin kişi bile yoktu. Üzülmemek elde değil. Taraftarın bize küslüğü mü var bilemiyorum ama bu sürerse başarıdan söz edilemez.” ? M. Hakkı ÖZBAYIR

  Tarzan’a 60 bin TL
  İl Genel Meclisi, Manisaspor’a 60 bin TL bağışta bulunurken, kulüp yönetimi de jest olarak bir locanın kullanım hakkını hediye etti. Meclis Başkanı Hayrullah Solmaz “Biz bu bağışı, Manisaspor yönetiminin yürekten çabasına destek olsun diye yaptık. Locamızda engelliler, başarılı öğrenciler, gaziler ve şehit aileleri oturacak” dedi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı