MANİSA HABERLERİ

Manisa’ya Yeni Dergi

IHA
28.10.2015 - 17:08Son Güncelleme :

MANİSA'DA İNTERNET HABER SİTESİ WWW.MAGNETHABER.COM İMTİYAZ SAHİBİ HÜSEYİN SUREL, MANİSA'DA YEREL DERGİ EKSİKLİĞİNİ GİDERMEK AMACIYLA ÇIKARACAĞI MAGNET AKTUEL DERGİSİNİN TANITIMINI YAPTI.

IHA

Manisa’da internet haber sitesi www.magnethaber.com imtiyaz sahibi Hüseyin Surel, Manisa’da yerel dergi eksikliğini gidermek amacıyla çıkaracağı Magnet Aktuel dergisinin tanıtımını yaptı.
Manisa’da yerel dergilerin eksikliğini gidermek amacıyla www.magnethaber.com adlı internet haber sitesi imtiyaz sahibi Hüseyin Surel öncülüğünde Gazeteci Cemil Seval ve Mustafa Atadil’in katkılarıyla çıkarılan Magnet Aktüel Dergisi Manisalılarla buluşuyor. 28 sayfalık derginin ilk sayısı yarın okuyucularla buluşacak. Derginin ilk sayısında Manisa’nın protokolüyle röportajlar, köşe yazıları, özel haberler, kültür, sanat, tarih gibi konular yer alıyor. Taş Fabrika’da düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Hüseyin Surel, "Manisa için güzel bir şeyler yapmak istiyoruz. Manisa’yı ilk kuranların ismi Magnetliler olduğu için dergimize bu ismi verdik. Gücümüzün simgesi olsun diye ilk sayımızın kapağına yılkı atlarını koyduk. Şehrimiz büyürken bizde bir köşesinden tutarak destek olmak istiyoruz." dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Manisa’ya Yeni Dergi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 17 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Manisa’ya Yeni Dergi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı