MANİSA HABERLERİ

Manisa Valiliği’nden Çanakkaleye Gideceklere Trafik Uyarısı

IHA
01.10.2015 - 18:22Son Güncelleme :

MANİSA VALİLİĞİ, 4 EKİM GÜNÜ MANİSA'DAN ÇANAKKALE'YE GİDECEK OLAN VATANDAŞLAR İÇİN “BARIŞ İÇİN KOŞUYORUM” MARATONU SIRASINDA ZİYARETÇİLERİN YOĞUN TRAFİK NEDENİYLE MAĞDURİYET YAŞAMAMALARI İÇİN ÇANAKKALE VALİLİĞİNCE TEDBİR ALINACAĞI UYARISINDA BULUNDU.

IHA

Manisa Valiliği, 4 Ekim günü Manisa’dan Çanakkale’ye gidecek olan vatandaşlar için “Barış İçin Koşuyorum” Maratonu sırasında ziyaretçilerin yoğun trafik nedeniyle mağduriyet yaşamamaları için Çanakkale Valiliğince tedbir alınacağı uyarısında bulundu.
Manisa Valiliğince servis edilen yazıda, 4 Ekim günü Manisa’dan Çanakkale’ye gidecek vatandaşlar için uyarıda bulunularak, "Çanakkale Savaşlarının 100. yılı olması münasebetiyle 4 Ekim 2015 tarihinde icra edilecek olan ’Barış İçin Koşuyorum Maratonu’ için Gelibolu Tarihi Alanı’nın kuzey bölgesinin tamamı 06.00-12.00 saatleri, güney bölgesinin ise 06.00-15.00 saatleri arasında söz konusu tarihte koşunun icrası esnasında hem ülkemize gelen yabancı misafirlerin hem de tarihi alanları ziyarete gelen vatandaşlarımızın yoğun trafik nedeniyle mağduriyet yaşamamaları için anılan bölgeler ile ilgili olarak Çanakkle Valiliğince tedbire yönelik uygulamalar yapılacaktır." denildi. Ayrıca Çanakkale Valiliği’nden Manisa Valiliği’ne gönderilen yazıda, "Açıklanan nedenlerle söz konusu tarihte mezkur bölgeye yapılacak ziyaretlerde mağduriyetlerin yaşanmaması için resmi kurum ve kuruluşlar, STK’lar, tur şirketleri ve vatandaşların belirtilen tarih ve saatleri göz önünde bulundurmaları gerekmektedir." denildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Manisa Valiliği’nden Çanakkaleye Gideceklere Trafik Uyarısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Ekim 2015 tarihinde saat 18 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Manisa Valiliği’nden Çanakkaleye Gideceklere Trafik Uyarısı haberi güncellenecektir.

  MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   06:08
  • Guneş
   07:49
  • Öğle
   13:06
  • İkindi
   15:45
  • Akşam
   18:03
  • Yatsı
   19:32
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı