MANİSA HABERLERİ

Manisa’dan Turgutlu’ya Güçlü Takviye

IHA
04.09.2015 - 15:29Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN TURGUTLU’DA KULLANILMAK ÜZERE HİZMETE SUNDUĞU 17 HİZMET ARACI KAMUOYUNA TANITILDI.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Turgutlu’da kullanılmak üzere hizmete sunduğu 17 hizmet aracı kamuoyuna tanıtıldı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Turgutlu’da hizmete sunduğu araçların tanıtımına Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Koordinasyon Merkezi Müdürü İbrahim Kutar, Zabıta Müdürü Bülent Gökmen ile Büyükşehir Belediyesi çalışanları katıldı. Farklı niteliklere sahip araç ve iş makineleri arasında 1 adet kanal açma aracı, 1 adet yolcu taşıma minibüsü, 1 adet cenaze yıkama aracı, 1 adet cenaze taşıma aracı, 2 adet kepçe, 2 adet kayıklı motor, 3 adet çim traktörü, 1 adet traktör, 1 adet sulama tankeri, 3 adet çift kabin pickup ve 1 adet de hizmet aracı bulunuyor. Yeni araçlar Turgutlu’nun farklı alanlardaki birçok ihtiyacının giderilerek hizmet kalitesinin artmasını sağlayacak.
“İLÇEMİZDE HİZMET KALİTESİ ARTIYOR”
Araç tanıtımında yaptığı konuşmada Turgutlu’da hizmet kalitesini arttıran çalışmalar ve destekleri dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür eden Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Büyükşehir Belediyesi Koordinatörümüz İbrahim Bey ile Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ilçemizde hizmete sunduğu yeni araçların tanıtımı için burada birlikte bulunuyoruz. Bir araya geldiğimiz bugün, Turgutlu Belediyesi ile Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin koordineli ve kaliteli bir şekilde Turgutlu’daki sıkıntıları çözmeye yönelik her türlü işbirliğini devam ettirdiğinin göstergesidir.MASKİ’nin yapılanmasından sonra araç eksikliklerinin çok hızlı bir şekilde tamamlandığını gördük ve görmeye devam ediyoruz. Bugün burada sergilemiş olduğumuz araçların içerisinde çok nitelikli araçlar var. Sadece bir kanal temizleme aracının 550 bin TL gibi bir bedeli olduğunu söylersek gelen hizmet araçlarının anlamı daha açıkça ortaya çıkacaktır. Biz hep söyledik; hizmet noktasında Manisa Büyükşehir Belediyemizle birlikte, burada da Koordinatör İbrahim Kutar kardeşimizle beraber, tüm mesai arkadaşlarımızla birlikte Turgutlu Belediyesi koordineli bir şekilde çalışmaya gayret gösteriyor. Vatandaşımızın sorunlarını, sıkıntılarını çözmek için araç donanımlarımızı da önümüzdeki günlerde arttırmaya, daha nitelikli araçlarla hizmet kalitesini daha da yukarıya taşımaya gayret göstereceğiz” ifadelerini kullandı. Yeni araçların daha etkin hizmetin önünü açtığını belirten Koordinatör İbrahim Kutar da, “Turgutlu’nun neye ihtiyacı varsa bunu gidermek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sayın Belediye Başkanımızın da ifade ettiği gibi, burada iki belediyenin işbirliği ile hizmet kalitesini daha da arttırarak Turgutluluların her türlü sıkıntısını ortadan kaldırmak bizim temel hedefimiz. Yeni araçlarımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Manisa’dan Turgutlu’ya Güçlü Takviye hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Eylül 2015 tarihinde saat 15 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Manisa’dan Turgutlu’ya Güçlü Takviye haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:28
 • Guneş
  08:12
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:30
Sayfa Başı