MANİSA HABERLERİ

Manisa AK Parti’den Panel Eleştirilerine Cevap

IHA
23.10.2015 - 15:57Son Güncelleme : 23.10.2015 - 15:58

YEREL HABERLER MANİSA

IHA

AK Parti Manisa İl Başkanlığı, Şehzadeler Ziraat Odası tarafından düzenlenen tarım paneline, AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber’in katılacağını belirttiği halde katılmadığı yönündeki iddialarla ilgili olarak, “Diğer siyasi parti milletvekillerinin, toplantıya partimizin katılımı ile ilgili herhangi bir yazılı açıklaması olmamasına rağmen, katılmamasını eleştirmelerini asla kabul etmemekteyiz.” açıklamasında bulundu.
AK Parti Manisa İl Başkanlığı, AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber’in Manisa Şehzadeler Ziraat Odası’nın düzenlediği, “Türkiye Tarımına Verilecek Yön” konulu tarım paneline, belirlenen tarihte konuşmacı olarak katılacağı yönünde bir beyanın olmadığını belirterek, panelde Berber’i eleştiren muhalefet parti milletvekillerine cevap verdi. Yapılan yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Şehzadeler Ziraat Odası Başkanlığı tarafından Ekim ayı içerisinde yapılması planlanan, çiftçilerimizin de katılacağı bir toplantı tertip edileceği bilgisi tarafımıza verilmiştir. İl başkanlığımızın seçim koordinasyon merkezi tarafından yapılan planlama çerçevesinde, seçim kampanyası yürütülmektedir. Bu planlama doğrultusunda milletvekili adaylarımızın seçim çalışma programları düzenlenip gerekli ziyaretler, toplantılar yapılmaktadır. Şehzadeler Ziraat Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen bu toplantıya katılım talebi de seçim koordinasyon merkezi tarafından değerlendirilmiş ve milletvekili adaylarımızın programlarının, daha önceden belirlenmiş olması ve ziraat odası temsilcileri ile ve hatta ziraat odası başkanı ile görüşülerek bu toplantı ile ilgili programın daha ileri ki bir tarihte yapılması ve bu toplantıya milletvekili adaylarımızdan uygun olan bir adayımızın katılabileceği ve çiftçilerimiz ile buluşup planladığımız ve seçim beyannamemizde belirttiğimiz tarım politikamızın detaylı bir şekilde kendilerine anlatılarak verimli bir çalışma yapabileceğimiz ifade edilmiştir. Ve bu görüşme neticesinde ziraat odası başkanımız bahsi geçen toplantıdan sonraki hafta farklı bir toplantı tertip edilebileceği hususunda bir hazırlık yapılıp bizlere bilgi verileceğini ifade etmiştir. Ancak bütün bu görüşmelere rağmen sonradan öğrendiğimiz bilgiye istinaden ziraat odası başkanlığımızın diğer siyasi partilerden birer milletvekili adayı davet ederek ve partimizden de Sayın Recai Berber’in de bu toplantıya katılacağını duyurup ve hatta kendisine kürsüde ismi ile birlikte bir yer ayrıldığını toplantıya katılan ve bu duruma üzülen çiftçi arkadaşlarımızın bizleri arayıp bilgi vermesi ile öğrendik. Oluşan bu tabloyla bu durumun diğer siyasi parti milletvekilleri tarafından suistimal edilerek toplantıya partimizin katılımı ile ilgili herhangi bir yazılı açıklaması olmamasına rağmen, katılmamasını eleştirmelerini asla kabul etmemekteyiz. AK Parti bu güne kadar ki tarım politikaları ile birlikte çiftçilerimize desteğini hiçbir zaman esirgememiştir ve bundan sonra da tarım ile ilgili çalışmalara ve desteklere en üst seviyede devam edecektir.” denildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Manisa AK Parti’den Panel Eleştirilerine Cevap hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ekim 2015 tarihinde saat 15 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Manisa AK Parti’den Panel Eleştirilerine Cevap haberi güncellenecektir.

  MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Eylül 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:12
  • Guneş
   06:49
  • Öğle
   13:14
  • İkindi
   16:41
  • Akşam
   19:18
  • Yatsı
   20:43
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı