Mandy sözlü tacize uğradı

Hürriyet Haber
07.01.2015 - 10:47 | Son Güncelleme:

Alman milli futbolcu Mesut Özil'in eski sevgilisi Mandy Capristo, jüri üyesi olduğu televizyon yarışma programında sözlü tacize uğradı.

Alman milli futbolcu Mesut Özil'in eski sevgilisi olarak bilinen şarkıcı Mandy Capristo, jüri üyesi olduğu DSDS (Almanya Süper Starını Arıyor) yarışma programında sözlü tacize uğradı.

GÖZYAŞI DÖKTÜ
Yarışa katılan Tereza (20) ve Xhenet Zeneli (17), jüriden olumsuz yanıt alınca sinirlerine hakim olamayıp programın bir saçmalıktan ibaret olduğunu ifade etti.
Kızları teselli etmeye çalışan Mandy'ye ise Tereza, "Benimle tartışacak kadar akıllı mısın? Liseyi bitirip diplomamı aldım" dedi, ardından da küfür etti ve ağır hakaretlerde bulundu.

Bunun üzerine göz yaşlarına hakim olamayan Mandy, daha sonra Bild'e yaptığı açıklamada, "Söyledikleri bana dokunmadı. Şoke olduğum için ağladım. Ben kavgayı seven bir insan değilim. Zaten daha sonra olanlara güldük" dedi.

"BUNLARI SÖYLEYEN ERKEK OLSAYDI..."
Olay sırasında saldırgan yarışmacılara sırtını dönerek tepki gösteren diğer jüri üyesi Heino ise, "Mandy'nin ağladığını anlıyorum. Bunu söyleyen erkek olsaydı, onamutlaka bir tane geçirirdim" şeklinde konuştu.

Olaylı program bu akşam saat 20:30'da RTL televizyon kanalında yayınlanacak. Ağır hakaretlerin biplendiği, bir kısmının ise yayınlanmayacağı belirtildi.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı