Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Manchester United’ı bekliyor

Beşiktaş’ın çiçeği burnunda yıldızı Rodrigo Tabata, siyah beyazlı formayı giymeden iddialı konuştu, kendisine güvendiğini söyledi. Dün İstanbul’a gelen Tabata ve eşi, Beşiktaşlı olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirttiler.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Tabata, Beşiktaş’ta Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olmanın heyecanını da taşıdığını ifade ederek, “Yaklaşık 2 hafta sonra Manchester United’a karşı forma giyeceğim. Bu durum beni çok heyecanlandırıyor. Beşiktaş’ı zorlu arenada en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Umarım Manchester United’ı yenip Şampiyonlar Ligi’ne iyi bir başlangıç yaparız” dedi.

Yıllığı 1.3 milyon Euro

Brezilyalı oyuncu yeni takımına kolay adapte olacağını da söylerken Tello, Nobre ve Bobo ile arkadaş olduklarını, takıma adapte sürecinde onlardan destek bulacağını dile getirdi.

Tabata kendisine verilen 8 milyon Euro bonservis bedeliyle ilgili de “Ben sadece işimi yapmak istiyorum” diye konuştu. Beşiktaş, Tabata’nın bonservisi için Gaziantespor’a 8 milyon Euro ödeyecek. Sambacıyla da yıllık 1.3 milyon Euro karşılığında 3 yıllık anlaşma yapıldı.

Güle güle Tabata

BREZİLYALI yıldız Rodrigo Tabata’nın Beşiktaş ile her konuda anlaşmaya varması üzerine Gaziantepspor kulübü internet sitesinden açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Kendisi ailesiyle birlikte Gaziantep’te yaşamaktan çok mutlu olmasına karşın, reddedemeyeceği cazip bir teklifle karşılaştığını ve ayrılmak istediğini belirterek tercihini bu yönde kullanmıştır. Tabata’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşantısında ve yeni takımında başarılar dileriz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz