« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Manchester United Fernando Muslera için geliyor

İngiliz basının yer alan iddialara göre, Manchester United İspanyol kalecisi David De Gea'nın Real Madrid'e transferine kısa süre içinde onay verecek. United'ın bu transfer sonrasında ise Fernando Muslera için Galatasaray'ın kapısını ciddi bir teklifle çalacağı belirtildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İngiliz Daily Star gazetesi, David De Gea'nın Real Madrid'e transferinin yakın zamanda gerçekleşebileceğini duyururken kaleci konusunda tam bir kaos içinde bulunan kulübün uzun zamandır listesinde bulunan Fernando Muslera için 35 milyon euroluk teklifte bulunmaya hazırlandığını iddia etti. İngilizler, menajer Louis van Gaal'in hafta sonu oynanacak ilk lig maçı olan Tottenham'a karşı da yeni transfer Arjantinli Sergio Romero'ya görev vereceğini belirtiyor.

Manchester United Fernando Muslera için geliyor
Louis van Gaal'in Sampdoria'dan bonservis bedeli ödenmeden transfer edilen Sergio Romero'yu (üstte) 2. kaleci olarak düşündüğü de aktarılırken kafasındaki ilk ismin Fernando Muslera olduğu kaydedildi.

David De Gea'dan umudunu tamamen yitiren Louis van Gaal'in yönetime iki isim verdiği ve bu isimlerin Fernando Muslera ile Jasper Cillessen olduğu iddia edildi.

Manchester United Fernando Muslera için geliyor HAMZAOĞLU'NUN GÖZDESİ NIASSE TÜRKİYE YOLUNDA

United yönetimi, ilk olarak Fernando Muslera için sarı kırmızılı kulübün kapısını çalacak ve 35 milyon euroluk bir teklifte bulunacak. İngilizler, Muslera transferinde mutlu sona ulaşamazsa rotayı Ajax'ın kalecisi Jasper Cillessen'e çevirecek. (Sporx)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler