ANTALYA HABERLERİ

Manavgat'ta TSM inşaatı başladı

DHA
28.03.2017 - 10:55Son Güncelleme :
DHA

 

Mithat ABAKAN/MANAVGAT, (DHA) - MANAVGAT Toplum Sağlığı Merkezi'nin (TSM) içinde laboratuvarların da bulunduğu hizmet binası inşaatı başladı.
Manavgat TSM'nin Mimar Sinan Mahallesi'ndeki 2 bin 444 metrekarelik alan üzerinde hizmet binasının yapımına başlandı. 7 ayda inşaatının bitirilmesi planlanan merkezde kanser erken tanı merkezi, verem savaş dispanseri, aile sağlık merkezi, çeşitli laboratuvarlar ve 112 Acil Sağlık İstasyonu da yer alacak.
Kaymakam Nazmi Günlü, yapımına başlanan merkezde özellikle kanser erken tanı merkezinin de bulunmasını önemsediğini belirterek, "Toplam 2444 metrekare alan üzerine 330 metrekare kapalı alanda yapılacak olan merkezimizin inşaatı 4.5 milyon liraya ihale edildi. İnşaatın 7 ayda tamamlanmasını bekliyoruz. Merkezimizde aile sağlık merkezi, laboratuvarlar, 112 Acil İstasyon Merkezi, kanser erken tanı merkezi, verem savaş dispanseri ve idari ofisler olacak" dedi.

FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Manavgat'ta TSM inşaatı başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 10 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Manavgat'ta TSM inşaatı başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı