ANTALYA HABERLERİ

Manavgat'ta alışveriş festivali başladı

DHA
29.04.2017 - 10:59Son Güncelleme :
DHA

 

Mithat ABAKAKAN/MANAVGAT, (DHA) - ANTALYA'nın Manavgat İlçesi Atatürk Caddesi'nde 15 gün sürecek Bahar Şenliği Alışveriş Festivali başladı.

Alışveriş Festivali'nin başlaması dolayısıyla Kaymakam Nazmi Günlü, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, Esnaf Odası Başkanı Hasan Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Öz, esnaf ve vatandaşın katıldığı tören düzenlendi.

BİZİM SOKAK MANTIĞI

Kaymakam Nazmi Günlü, böyle bir etkinlikten haberdar olmadığını, duyduğunda çok memnun olduğunu anlatırken, "Böyle bizim bu sokak anlamında komşularımızın, esnafımızın birlik ve dayanışma içerisinde olması, bu birlik ve beraberliği bu şekilde göstermesi, aynı zamanda bir sezon başlangıcı, bir indirimle bir hareketle, bir festivalle başlatmaları, bunun için kendilerini kutluyorum" dedi.

MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, böyle girişimleri her zaman desteklediklerini ve festivalin bu sene 3'üncüsünün yapıldığını söyledi.

Festivalin başlangıcı dolayısıyla kurdele kesiminin ardından Kaymakam Nazmi Günlü ve beraberindekiler mağazaları ziyaret etti.

YÜZDE 50'YE VARAN İNDİRİM

Festivali düzenleyen esnaftan Ayşegül Gökmen, turizm sezonunun başladığını belirterek, festivali düzenlemekteki amaçlarının sezon başında alışverişi canlandırmak ve mutlu müşteri profili oluşturmak olduğunu söyledi. Festivalin 15 gün süreceğini ve esnafın yüzde 15'ten yüzde 50'ye varan oranlarda çeşitli indirimler gerçekleştirdiğini anlatan Gökmen, festival boyunca caddede çeşitli etkinliklerin ve ikramların yapılacağını belirtti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Manavgat'ta alışveriş festivali başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 10 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Manavgat'ta alışveriş festivali başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı