ANTALYA HABERLERİ

Manavgat Nüfus Müdürlüğü’nden Hafta Sonu Mesaisi

IHA
27.10.2015 - 11:58Son Güncelleme :

MANAVGAT KAYMAKAMI NAZMİ GÜNLÜ, İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNÜN HAFTA SONUNDA SEÇİM MESAİSİ YAPACAĞINI SÖYLEDİ

IHA

Manavgat Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü hafta sonunda seçim mesaisi yapacak.
1 Kasım’da 26. Dönem Milletvekili seçimlerinde oy kullanacak olan ve Nüfus cüzdanlarında kimlik numarası bulunmayan, kimliklerini yeniletemeyen vatandaşlar için hafta sonunda Manavgat İlçe Nüfus Müdürlüğü açık olacak. Vatandaşlar, nüfus kayıt örneği ve nüfus cüzdanları ile oy kullanabilecek.
Manavgat Kaymakamı Namzi Günlü, seçimlerde nüfus cüzdanında kimlik numarası bulunmayan vatandaşların oy kullanamayacaklarını hatırlatarak, “26. Dönem Milletvekili seçimlerinde oy kullanacak vatandaşlarımızın nüfus kayıt örneği, kimlik vb. ihtiyaçlarını karşılamak üzere İlçe Nüfus Müdürlüğümüz 31 Ekim ve 1 Kasım 2015 günleri açık bulundurulacak. Son gün aksaklık yaşanmaması için, oy kullanacak vatandaşlarımızın nüfus kayıt örneği, kimlik gibi belgelerini önceden temin etmeleri gerekmektedir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Manavgat Nüfus Müdürlüğü’nden Hafta Sonu Mesaisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Manavgat Nüfus Müdürlüğü’nden Hafta Sonu Mesaisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı