ANKARA HABERLERİ

Maltepe Spor Merkezi’ne tahliye

Uğur YILDIRIM
18.06.2010 - 00:00Son Güncelleme :

Türkiye’nin en büyük amatör spor kulüplerinden biri olan Çankaya Belediyesi Spor Kulübü’nün Maltepe’deki binası belediye yeklilerince teslim alındı.

Uğur YILDIRIM

Çankaya Belediyesi Spor Kulübü’yle belediyenin herhangi bir bağının olmadığını öne süren Belediye yetkilileri, “Burası belediyeyle herhangi bir protokol yapılmadan işgal edilmiştir. Biz de memur arkadaşlarla buradaki ticari faaliyetlere son vermek amacıyla bu işgale son veriyoruz” dedi.

Belediye Başkanı’nın spor kulübüne zulüm yaptığını iddia eden Çankaya Belediyesi Spor Kulübü 2’inci Başkanı Erhan Kırçiçek de, “30 yıllık kulüp önceki beceriksiz bürokratların yaptıkları yüzünden cezalandırılıyor. Bu kulübün binlerce kupası var. Cumhurbaşkanlığı Kupası’ndan Avrupa 3’üncülüğüne kadar bu kupaların hepsini belediye başkanına hediye edeceğim. Belki o zaman bu kulübün büyüklüğünü anlar” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Maltepe Spor Merkezi’ne tahliye haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı