TEKİRDAĞ HABERLERİ

Malkara'da, ‘Küresel Para Savaşları’ konulu konferans düzenlendi

DHA
30.03.2016 - 10:22Son Güncelleme :
DHA

Murat YAYIN/MALKARA(Tekirdağ),(DHA)-TEKİRDAĞ’ın Malkara Meslek Yüksekokulu’nda, İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret Bölüm Başkanı Dr. Ramazan Kurtoğlu, ‘Küresel Para Savaşları ve Türkiye, Yeni Dünya Düzeni Savaşları’ konulu konferans verdi.
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Öğretim Görevlisi Kerem Öztürk tarafından düzenlenen konferansta, yeni dünya düzeninde para oyunları, kur savaşları ve küresel bazda iklim, su ve gıda savaşları konularını ele alındı. Konferansa Malkara Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Kadir Ertürk, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. Dr. Ramazan Kurtoğlu, konferansta yaptığı konuşmada, paranın dünya üzerindeki paranın dolaşımdaki miktarı ve bununla birlikte sanal boyuttaki büyüklüğünden, parayı yönetenlerin asıl çıkar ve amaçlarından bahsetti. Kurtoğlu, Yahudiler’in yeni dünya düzeni planları içerisinde yer alan Kudüs’teki Mescidi Aksa ve Süleyman Tapınağı emelleri konularını da ele aldı. Gençlere sosyal medya hesaplarının büyük devletlerin istihbarat servisleri tarafından sürekli kontrol altında tutulduğuna ve buralarda yaptıkları paylaşımlara dikkat etmeleri gerektiğine vurgu yapan Dr. Ramazan Kurtoğlu, gençlere iş bulma sürecinde izlemeleri gereken yöntemleri danışmanlığını yaptığı firmaların işe alım politikalarından örnekler vererek programını sonlandırdı. Konferans sonunda Malkara Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Kadir Ertürk, Dr. Ramazan Kurtoğlu’na, günün anısına Namık Kemal Üniversitesi logolu hediyelerini takdim etti.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Malkara'da, ‘Küresel Para Savaşları’ konulu konferans düzenlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Malkara'da, ‘Küresel Para Savaşları’ konulu konferans düzenlendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı