TEKİRDAĞ HABERLERİ

Malkara’daki Otobüs Ve Minibüs Durakları Yenileniyor

IHA
26.10.2015 - 16:37Son Güncelleme :

MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL ÇALIŞMA YAPILAN BÖLGELERİ GEZERE YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI

IHA

Tekirdağ’ın Malkara ilçesindeki otobüs ve minibüs durakları yenileniyor.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından 11 ilçede ihtiyaç duyulan yerlere otobüs ve minibüs duraklarının monte edilme çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Malkara’daki gerekli noktalara otobüs ve minibüs durakları monte edilmeye başlandı. Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da, Belediye Meclis Üyesi Kent Konseyi Başkanı Ali İhsan Uslu ve Zabıta Müdür Vekili Ercan Doğan ile birlikte Camiatik Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’ne giderek yapılan çalışmaları yerinde inceledi ve yetkililerden bilgi aldı.
Yetkililer, 11 ilçede toplu taşıma hizmetlerinden yoğun bir şekilde yararlanılan bölgeler ile işçi duraklarına tek tip modern cam durakların konulma işleminin en kısa sürede tamamlanacağını belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Malkara’daki Otobüs Ve Minibüs Durakları Yenileniyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Malkara’daki Otobüs Ve Minibüs Durakları Yenileniyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı