MERSİN HABERLERİ

Mali müşavirlerden hatıra ormanı

DHA
27.03.2017 - 14:04Son Güncelleme :
DHA

MERSİN’in Silifke İlçesi'nde Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası üyeleri hatıra ormanı oluşturdu.
Silifke Kalesi yakınında gerçekleşen etkinliğe Belediye Başkanı Mustafa Turgut da katıldı. Etkinlikte konhuşan Mali Müşavir ve Muhasebeciler Odası Temsilcisi Fatih Oğuz,  mesleki konular kadar bölgenin sosyal yaşamına da katkı sağlamak için çalıştıklarını söyledi. Oğuz, "Bu anlamda hem ülkemiz için, hem de çevremiz için son derece yararlı işler yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Meyveli olsun meyvesiz olsun ağaçların ve ormanların insanlara olan faydalarının sayılamayacak kadar çok ve insanlığa böyle bir hizmet etmenin dinimizdeki önemi çok büyüktür. Bugün hep bir arada fidanlarımızı dikmenin mutluluğunu yaşadık" dedi.
Belediye Başkanı Turgut ise çevre ile ilgili etkinliklere belediye olarak duyarlı olduklarını söyledi. Turgut "Bizim de bir fidanımız olsun diyen mali müşavirlerimizle güzel bir etkinlik oldu. Hatıra ormanımıza yüzün üzerine çam fıstığı diktik" diye konuştu.

Mehmet OKUR / SİLİFKE(Mersin), (DHA)
FOTOĞRAF
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Mali müşavirlerden hatıra ormanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 14 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mali müşavirlerden hatıra ormanı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı