Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mali kongrenin galibi Serdal Adalı

Gündeminde mali tabloların okunmasının olmadığı mali kongre, Fikret Orman yönetiminin isteği ile üyelik giriş bedellerinin arttırılması için olağanüstü olarak toplandı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Kongre'nin ana gündem maddesi mevcut yönetimin isteği üzerine Kongre Üyeliği giriş ücretlerinin ve yıllık aidatlarının arttırılması idi. Mevcut Yönetimin önerisi ile Mali Kongre'nin bu konuyu karara bağlanması isteği vardı ancak mevcut yönetimin bu tavrina karşılık Serdal Adalı ve yönetiminin kararlı tutumu ile bu konunun kongrede önerge olarak sunulmasının önüne geçilmiş oldu. Serdal Adalı'nın bu hareketi ile her kesimden Beşiktaşlının kuluplerine uye olmalarının yolu da kesilmemiş oldu. Beşiktaş Kulübü Başkan adayı Serdal Adalı ve ekibinin Kongre Üyeliği giriş bedelinin arttırılmasına yönelik yoğun muhalefeti ile bu madde gündemden düşmüş oldu. Bu sıcak gelişme ile Başkanlık yarışında Serdal Adalı ve ekibinin gücünü bir anlamda göstermiş oldu.

Haluk Ekinciler'den Orman'a destek

iş dünyasunun önemli isimlerinden Haluk Ekinci ve arkadaşları kongrede Baskan Fikret Orman'a destek verdiler. Ekinciler Holding'de yapılan kokteylde Orman projelerini anlattı. Siyah beyazlu kulübün önemli projelerinde destek sözü veren Ekinciler Holding Yönetim Kurul Başkanı Haluk Ekinci "Serdal Adalı'da önemli bir başkan adayı. Fikret Orman ise zor günlerde kulübe sahip çıktı. İstikrarlı bir gelecek için Fikret Orman'un yanunda yer aldık. Seçimin fair play içinde geçmesi bizleri mutlu etti. Önemli olan kulübün menfaatleri" yorumunu yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz