ANKARA HABERLERİ

Mali Destek Programı Kapsamında Destek Almaya Hak Kazanan Projeler İmzalandı

IHA
30.07.2015 - 10:27Son Güncelleme :
IHA

2015 yılı Mali Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan proje sahipleri 27 Temmuz tarihinde Ankara Kalkınma Ajansı’nı ziyaret ederek sözleşmelerini imzaladı.
2015 yılı Mali Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan proje sahipleri 27 Temmuz tarihinde ajansımızı ziyaret ederek sözleşmelerini imzaladı. Kazan İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Ahi Mahallesi/Köyü Tarımsal Sulamada Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Yaygınlaştırılması projesi, Beypazarı Belediyesi Alternatif Turizm’de Beypazarı projesi, Çubuk Belediyesi Agat Taşı İşlemeciliği projesi, Kızılcahamam Kaymakamlığı Kızılcahamam Doğa ve Jeopark Kırsal Turizm projesi ve Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Ahilik ekseninde göçmen ve Suriyeli mültecilerin sosyo-ekonomik hizmetlere erişiminin sağlanması projesi ile mali destek programından yararlanacak.
Bu yıl uygulamaya konulacak olan projelerin örnek teşkil etmesi ve ülkemizde bir ilk olması nedeniyle Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık proje sahiplerini tebrik etti. Proje sahipleri de Ankara Kalkınma Ajansı’nın sağladığı destekten ötürü teşekkürlerini ilettiler.
İleri Teknolojilerde Yüksek Katma Değer Mali Destek Programı (İLTEK) kapsamında 31, Sosyal Sorunların Çözümünde Yüksek Katma Değer Mali Programı (SOSALT/KAP) kapsamında 24, Sürdürülebilir Kalkınma Mali Destek Programı (SÜR/SÜRKA) kapsamında 17 olmak üzere toplam 72 proje teklifi sahibi sözleşme imzalamaya davet edildi. 20 Temmuz 2015 tarihinden itibaren 10’u İLTEK, 11’i SOSKAP/ALT ve 6 SÜR/SÜRKA olmak üzere 27 başvuru sahibi ile sözleşme imzalandı.
Önümüzdeki günlerde diğer başarılı proje sahipleri ile sözleşme imzalamaya devam edilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Mali Destek Programı Kapsamında Destek Almaya Hak Kazanan Projeler İmzalandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Temmuz 2015 tarihinde saat 10 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mali Destek Programı Kapsamında Destek Almaya Hak Kazanan Projeler İmzalandı haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:07
 • Guneş
  07:54
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:32
 • Yatsı
  19:07
Sayfa Başı