MUŞ HABERLERİ

Malazgirt Meslek Yüksekokulu Yönetiminden Kaymakam Kırlı’ya Ziyaret

IHA
21.10.2015 - 10:32Son Güncelleme :

MALAZGİRT KAYMAKAMI SONER KIRLI MESLEK YÜKSEKOKULU YÖNETİMİNE ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

IHA

Muş Alparslan Üniversitesi Malazgirt Meslek Yüksekokulu’nun yeni yönetimi, Kaymakam Soner Kırlı’yı ziyaret etti.
Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Adem Akkuş ve beraberindeki Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Şaban Öncebe, Öğretim Görevlisi Yavuz Akpınar ve Yüksekokul Sekreteri Süleyman Barlas ile Kaymakam Soner Kırlı ziyaret etti. Ziyaretten son derece memnun olduğunu ifade eden Kaymakam Karlı, kurumlar arasındaki iletişimin önemli olduğunu ve bu tür ziyaretlerin her zaman yapılması ve görüş alışverişlerinde bulunulması gerektiğine değindi.
Ziyarette bir ilçe için üniversitenin önemi hakkında değerlendirmeler yapan Akkuş ise, “Yüksekokul olarak Malazgirt için önem arz eden konularda elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. İlçemizin kalkınmasında hiç kuşkusuz yüksekokulumuzun da önemli katkıları bulunmaktadır. Bütün bunların göz önünde bulundurularak Malazgirt Meslek Yüksekokulu’na sahip çıkılmalıdır. Yüksekokulunu yaşatmak ve geliştirmek için yeni yönetimimizle elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz” diyekonuştu.
Malazgirt Meslek Yüksekokul (MMYO) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Âdem Akkuş ve yeni yönetimi, daha sonra beraberindeki heyetle birlikte tüm kurum amirlerini ziyaret ettiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muş ilinden Malazgirt Meslek Yüksekokulu Yönetiminden Kaymakam Kırlı’ya Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ekim 2015 tarihinde saat 10 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Malazgirt Meslek Yüksekokulu Yönetiminden Kaymakam Kırlı’ya Ziyaret haberi güncellenecektir.

MUŞ NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:33
 • Guneş
  07:18
 • Öğle
  12:20
 • İkindi
  14:46
 • Akşam
  17:01
 • Yatsı
  18:35
Sayfa Başı