« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Malatyaspor'un hedefi şampiyonluk

Türk Telekom Lig A takımlarından Malatyaspor'da, basın sözcüsü Fahrettin Eserdi, teknik direktör değişikliği ile takımın iyice oturduğunu ve bundan sonrası için hedefin şampiyonluk olduğunu belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fahrettin Eserdi, Pazar günü Kasımpaşa ile oynayacakları maçta galibiyet sevincini taraftarlarıyla beraber yaşamak istediklerini belirterek, "Taraftar desteği büyük önem taşıyor. Malatyaspor'un hedefinden uzaklaşmadığını göstermek için Kasımpaşa maçında büyük başarı bekliyoruz. Taraftarın da bu maçta takıma sonuna kadar destek verdiklerini göstermek için tribünleri doldurmaları gerekiyor." dedi.

"TAKIMIN HEDEFİNE ULAŞACAĞINA İNANCIMIZ TAM"

Eserdi, teknik direktörlük görevine getirilen Hayati Palancı'nın, Malatyaspor'un alt yapısında yetişmiş, hocalığa kadar gelmiş, bir kişi olduğunu, takıma büyük katkılar sağlayacağına inandıklarını belirtti.

Teknik direktör değişikliği ile takımda kadronun mükemmel bir yapıya kavuştuğunu ifade eden Eserdi, "Oluşan kadro ortada. Şu anda Türk Telekom Lig A'da bizim gibi kadro yapan bir başka takım yok. Süper Lig seviyesinde bir kadroya sahibiz. Bir hedef takımı olduğumuzu göstermek için bunu yaptık. Takımın hedefine ulaşacağına inancımız tam." diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.