MALATYA HABERLERİ

Malatya Genç Memur-sen’den Ankara’ya Ziyaret

IHA
13.09.2015 - 14:29Son Güncelleme :

GENÇ MEMUR-SEN MALATYA ŞUBESİ BAŞKAN YARDIMCILARI MURAT DEVELER VE TUNCAY ALP, ANKARA’DAKİ GENEL BAŞKAN VE BAZI SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİ ZİYARET ETTİ.

IHA

Genç Memur-Sen Malatya Şubesi Başkan Yardımcıları Murat Develer ve Tuncay Alp, Ankara’daki genel başkan ve bazı sivil toplum örgütlerini ziyaret etti.
Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan’ı makamında ziyaret eden Genç Memur-Sen Malatya Şubesi Başkan Yardımcıları Murat Develer ve Tuncay Alp, bilgi alışverişinde bulundular. Genel Başkan Eyüp Beyhan, kamuda çalışan genç memur sayısının yüksek olduğunu belirterek, üniversitelerde ve kamu kurumlarındaki Genç Memur-Sen çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Genç Memur-Sen Malatya Şubesi Başkan Yardımcısı Murat Develer, kamunun genç beyinlerinin Genç Memur-Sen çatısı altında bir araya gelerek önemli çalışmalara imza attıklarını, bir milletin geleceğinin teminatı olan gençlerin yanında yer almak ve onlara özgüven aşılamak için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini ifade etti.
Murat Develer ve Tuncay Alp, daha sonra Malatya Sivil Toplum Örgütleri (MASTÖB) Ankara Şubesi’ni ziyaret ederek, Şube Başkanı Kamil Göksu ile görüştü. Murat Develer, “Malatya için Ankara’da elinizden gelen gayretleri gösteriyorsunuz. Çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Malatya Genç Memur-Sen’in temsil ettiği değerler doğrultusunda sendikacılık yaptığını söyledi.
Başkan Yardımcıları Murat Develer ve Tuncay Alp, Ankara MASTÖB ziyaretinden sonra Ankara Doğanşehirliler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Süleyman Bilgili ile görüşen Develer, “Ankara’da Doğanşehir için dernekçilik ve sivil toplum üzerine çalışmalar yaparak, Malatya ve Doğanşehir ilçesini Ankara’da tanıyorsunuz. Bu çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.
Bilgili ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.
Murat Develer ve Tuncay Alp, Memur-Sen Genel Başkan Danışmanı Osman Timurtaş, Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcıları Kemal Çırak ve Abdülaziz Aslan’ı da makamlarında ziyaret ederek, bilgi alışverişinde bulundular.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Malatya Genç Memur-sen’den Ankara’ya Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Eylül 2015 tarihinde saat 14 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Malatya Genç Memur-sen’den Ankara’ya Ziyaret haberi güncellenecektir.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:43
 • Guneş
  07:27
 • Öğle
  12:31
 • İkindi
  14:59
 • Akşam
  17:14
 • Yatsı
  18:47
Sayfa Başı