MALATYA HABERLERİ

Malatya Büyükşehir Belediyesi Personeline ‘İş Güvenliği’ Semineri

IHA
27.02.2015 - 14:57Son Güncelleme :

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONELİNE ‘İŞ GÜVENLİĞİ’ SEMİNERİ

IHA

Malatya Büyükşehir Belediyesi, atölyelerde çalışan personellere iş güvenliği konusunda hizmet içi eğitim semineri düzenledi.
Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre, Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü bünyesinde atölyelerde çalışan personellere iş güvenliği konusunda toplamda 88 saat eğitim verildi.
Personellerin kendilerini geliştirmeleri ve çalışma esnasında iş güvenliğini sağlamaları amacıyla düzenlenen seminere 64 personel katıldı.
Hacı Hasan Kavuk Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen ve 4 ay süren seminerde; iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda 40 saat, iş hayatı ve iletişim konusunda 16 saat, meslek etiği konusunda 16 saat, çevreyi koruma konusunda da 16 saat olmak üzere toplam 88 saat pratik eğitim verildi.
Hizmet içi eğitim seminerine katılan personeller, kurs sonunda sınava tabi tutulurken, sınavda başarı gösterenlere sertifika verileceği bildirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Malatya Büyükşehir Belediyesi Personeline ‘İş Güvenliği’ Semineri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 14 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Malatya Büyükşehir Belediyesi Personeline ‘İş Güvenliği’ Semineri haberi güncellenecektir.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:44
 • Guneş
  07:28
 • Öğle
  12:32
 • İkindi
  15:00
 • Akşam
  17:15
 • Yatsı
  18:47
Sayfa Başı