ESKİŞEHİR HABERLERİ

Makina Mühendisleri Odasına Yeni Üye Olan Öğrencilere Tanışma Toplantısı

IHA
26.10.2015 - 12:08Son Güncelleme :

MMO'DAN ÖĞRENCİLER İLE TANIŞMA TOPLANTISI

IHA

Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Öğrenci Komisyonu, yeni üye öğrencilere tanışma toplantısı düzenledi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Hakan Ünal, daha sıcak, güçlü ve geleceğe olan inancı güçlendirecek ilişkilere ihtiyaç olduğunu belirtti. İnsanoğlunun ilginç bir varlık olduğunu vurgulayan Ünal, bazılarının yok etmek için bazılarının da barış için mücadele ettiğini söyledi. Geleceğe korkmadan kararlı şekilde bakılmasını isteyen Ünal, “Ülkenin en temel sorunu terör. Bu sürdüğü sürece temelin altında bu olduğu sürece ne mesleğin, ne kurumların, ne okulların değeri kalmayacaktır. Bu ülkenin geriye gitmemesi için, geleceğimiz için insani ve vatandaşlık görevi yerine getirmemiz gerekiyor” diye konuştu.
Makina Mühendisleri Odası’nın kuruluşundan söz eden Ünal, odanın sivil toplum örgütü olmadığını, anayasal güvencesi altında kamusal bir meslek örgütü olduğunu sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Makina Mühendisleri Odasına Yeni Üye Olan Öğrencilere Tanışma Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 12 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Makina Mühendisleri Odasına Yeni Üye Olan Öğrencilere Tanışma Toplantısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı