« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mahmuti: Basit hatalar yapınca oyun zora girdi

Türkiye Basketbol Ligi'nde Bandırma Banvitspor'u zor da olsa 56-53'lük skorla yenen Efes Pilsen'in antrenörü Oktay Mahmuti, hücumda basit atışları değerlendiremeyince maçın zora girdiğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Mahmuti, yoğun maç trafiğinde Bandırma Banvitspor karşılaşmasını biraz gergin oynadıklarını belirterek, “Karşılaşmada savunmada iyiydik, ama hücumda basit atışları değerlendiremedik. Biraz gerginlik vardı” dedi.
Maçta çok boş atış kaçırmalarının hoş bir şey olmadığını vurgulayan Oktay Mahmuti, “Bunları değerlendirebilseydik daha farklı olurdu. Ayrıca 8 sayılık farkla öndeyken faul atışlarını değerlendiremeyince, son dakikada rakibimiz bizi yakaladı, ancak sonunda kazanmayı başardık” diye konuştu.

POPOVİC'İN MR'I ÇEKİLDİ

Bandırma Banvitspor maçında sakatlanan Popovic'in MR'ının çekildiği, iç yan bağlarında kısmi yırtık tespit edilen oyuncunun, bir süre oynayamayacağı öğrenildi.

Mahmuti, Popovic'in ne kadar süre takımdan uzak kalacağı konusunda doktorların henüz net bir şey söylemediğini belirterek, “Eğer Popovic uzun süre sahalardan uzak kalacaksa, yerine bir oyuncu almayı düşünebiliriz” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz