Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mahmuti-Ataman 'All Star'da karşı karşıya

İstanbul'da 25-26 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan 'All-Star 2006' organizasyonunda oynanacak, Türkiye Basketbol Ligi (TBL) ve Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi (TBBL) All-Star mücadelesinde, görev yapacak olan antrenörler açıklandı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
TBL, TBBL ve Türkiye Basketbol 2. Ligi kulüp temsilcilerinin yanı sıra basın mensuplarının verdiği oyların neticesinde, TBL All-Star maçı Türk Karması'nın baş antrenörlüğüne Efes Pilsen antrenörü Oktay Mahmuti, TBL All-Star maçı Yabancı Karması'nın baş antrenörlüğüne ise Ülkerspor antrenörü Ergin Ataman seçildi.

Diğer yandan, TBBL All-Star maçı Türk Karması'nın baş antrenörlüğüne Beşiktaş antrenörü Aziz Akkaya, TBBL All-Star maçı Yabancı Karması'nın baş antrenörlüğüne ise Fenerbahçe antrenörü Zafer Kalaycıoğlu layık görüldü.
Baş antrenörlerin belirlenmesinin ardından, TBL ve TBBL All-Star maçlarında görev alacak olan yardımcı antrenörler şöyle oluştu:
Ergin Ataman'ın yardımcısı Murat Özyer, Oktay Mahmuti'nin yardımcısı Ekrem Memnun, Zafer Kalaycıoğlu'nun yardımcısı Alper Durur, Aziz Akkaya'nın yardımcısı ise Atilla Keskin.

Bunları da Beğenebilirsiniz