ŞANLIURFA HABERLERİ

Mahmut Mirkelam: “7 Haziran Türkiye Ve Şanlıufra İçin Dönüm Noktasıdır”

IHA
26.02.2015 - 11:27Son Güncelleme :

AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MAHMUT MİRKELAM, 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNİN TÜRKİYE’NİN KADERİYLE İLGİLİ BİR SEÇİM OLDUĞUNA DİKKAT ÇEKEREK, VATANDAŞLARIMIZIN GÜÇLÜ BİR AK PARTİ İKTİDARINA ONAY VERECEĞİNE İNANDIKLARINI, TÜRKİYE’NİN YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜREBİLMESİ İÇİN BUNA GEREK OLDUĞUNU VURGULADI.

IHA

Şanlıurfa’nın ilçe ve köylerinde yaptığı çalışmalarda vatandaşların sevi seliyle karşılanan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Mahmut Mirkelam, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin kaderiyle ilgili bir seçim olduğuna dikkat çekerek, vatandaşlarımızın güçlü bir AK Parti iktidarına onay vereceğine inandıklarını, Türkiye’nin yükselişini sürdürebilmesi için buna gerek olduğunu vurguladı.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı iş adamı Mahmut Mirkelam, yoğun geçen seçim çalışmalarında vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşıyor. Güçlü AK Parti iktidarıyla Şanlıurfa’nın kaderinin de değiştiğini ifade eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Mahmut Mirkelam, Şanlıurfa’nın Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde olduğu gibi Ortadoğu’da da önemli bir yere geldiğini, bu önlenemez yükselişin 7 Haziran’da güçlü bir AK Parti iktidarıyla süreceğini sözlerine ekledi.
Şanlıurfa’da bir sanayi hamlesinin başladığını ve tarımsal alanda önemli reformların gerçekleştirildiğini de belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Mahmut Mirkelam, turizm alanında Şanlıurfa’nın önemli bir merkez haline geleceğini, tarihi ve turistik değerlerinin ön plana çıkarılarak dünya turizm pastasından Şanlıurfa’nın hak ettiği payı alacağını belirtti.
İlk kez Fırat sahillerinin Birecik’te önemli bir çalışma ile turizme kazandırıldığına da dikkat çeken AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Mahmut Mirkelam Şanlıurfa’nın inanç turizmi yanında kültür turizmi, gastronomi turizmi, sağlık ve kongre turizmi için de yıldız bir şehir olduğunu sözlerine ekledi.
Şanlıurfa’nın mezra, köy ve ilçelerinde yaptığı çalışmalarını sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Mahmut Mirkelam, “Bugüne kadar Şanlıurfa’nın gelişmesi için el ele omuz omuza veren gerek belediye başkanlarımıza, gerekse milletvekillerimize ve değerli Bakanımız Sayın Faruk Çelik’e çok teşekkür ediyoruz. El ele, omuz omuza verilerek, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmenin ödülü gelişen ve büyüyen bir Şanlıurfa olmuştur. 7 Haziran seçimleri sadede Şanlıurfa için değil, Türkiye içinde önemli bir dönüm noktası olacaktır. İnanıyorum ki, vatandaşlarımızın tercihi istikrarın sürmesi ve ülkenin kalkınması yönünde olacaktır. Bu güne kadar yapılan hizmetler göstermiştir ki, güçlü iktidarlar vatandaşına hizmet getiriyor, ülke kalkınıyor, şehirler kalkınıyor, köyler kalkınıyor. Şanlıurfa tarihi için AK Parti iktidarı bu kalkınma hamlesinde önemli rol oynamış, gerek yerel yönetimlerimiz gerekse parlamenterlerimiz üstlendikleri görevleri liyakatiyle yerine getirmiş, getirmeye devam etmektedir. Hizmetin sürebilmesi, kalkınma ve büyümenin devam edebilmesi için 7 Haziran sandığından güçlü bir AK Parti hükümeti çıkacaktır” dedi.
HAYIRSEVER İŞ ADAMI MAHMUT MİRKELAM AYNI ZAMANDA EĞİTİM GÖNÜLLÜSÜ
Eğitim alanında Şanlıurfa’ya büyük hizmetler gerçekleştiren hayırsever iş adamı Mahmut Mirkelam 21. Yüzyıl standartlarında bir ülke için eğitimin olmazsa olmazına inandıklarını belirterek eğitim kalitesinin yükseltilmesi için gerekli her türlü desteği vermeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Hayırsever İş Adamı Mahmut Mirkelam ve ailesi tarafından bu güne kadar Şanlıurfa’ya yaptırılan ve on binlerce öğrencinin eğitim gördüğü okullar, sağlık ocakları ve diğer sosyal tesisler vatandaşların ilgisiyle karşılanıyor. İş adamı Mahmut Mirkelam ve ailesi tarafından bu güne kadar Ferit Aydın Mirkelam İlköğretim Okulu, Gül - Aydın Mirkelam İlköğretim Okulu, Gül Mirkelam Anaokulu, Dr. Hüseyin Mirkelam Halk Eğitim Merkezi, Dr. Hüseyin Mirkelam Kuran Kursu, Aydın Mirkelam Kuran Kursu, Hatice Mirkelam Doğar İlköğretim Okulu ve Ayşe Mirkelam Pınarbaşı Ticaret Meslek Lisesi yaptırılarak devlete bağışlandı. Söz konusu okullar on binlerce gencin eğitimi için adeta birer eğitim meşalesi gibi yanmaya devam ediyor. Diğer taraftan birçok hayır kuruluşuna destek veren İş Adamı Mahmut Mirkelam yüzlerce üniversite öğrencisine de burs vererek eğitime desteğini sürdürüyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Mahmut Mirkelam: “7 Haziran Türkiye Ve Şanlıufra İçin Dönüm Noktasıdır” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 11 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mahmut Mirkelam: “7 Haziran Türkiye Ve Şanlıufra İçin Dönüm Noktasıdır” haberi güncellenecektir.

ŞANLIURFA NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:39
 • Guneş
  07:22
 • Öğle
  12:29
 • İkindi
  15:00
 • Akşam
  17:16
 • Yatsı
  18:46
Sayfa Başı