GeriÜnlü Kombinleri Zengin, güzel ve sosyetik: Paris Hilton
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zengin, güzel ve sosyetik: Paris Hilton

Zengin, güzel ve sosyetik: Paris Hilton

"Her ne kadar magazinden hoşlanmıyor olsanız da, eminim hepiniz Paris Hilton'un kim olduğunu biliyorsunuzdur. Hilton Otelleri'nin güzel varisi farklı kişiliği ve çılgın tarzıyla görmezden gelemeyeceğimiz bir stil ikonu..."

Paris Hilton belki herkese hoş görünen bir tarza sahip değil, belki de siz ondan hiç hoşlanmıyorsunuz ama, günümüzde güzel yıldızın moda dünyasının bir vazgeçilmezi olduğunu inkar edemeyiz. Parlak, gösterişli giysileri, aykırı aksesuarları ve dikkat çekici hareketleriyle magazin sayfalarının olduğu kadar, moda dergilerinin de vazgeçilmezlerinden.

Açıkçası ben Paris Hilton'u ne zaman görsem, bana barbie bebekleri hatırlatıyor. Her zaman bakımlı, her zaman makyajı ve giysisi yerli yerinde. Çok sarhoş olup sabaha kadar eğlendiği gecelerin sabahında bile, sanki bütün gece uyuyup, uykusu almış gibi görünebiliyor. Geçtiğimiz günlerde bir gazete Misha Barton ve Paris Hilton'un fotoğrafını yan yana koymuş ve altına da şu notu düşmüştü: "Paris ve Misha dün gece aynı partide sabaha kadar eğlenmelerine rağmen, Misha darmadağın görünürken, Paris yine çok şık ve bakımlı. Paris n'olur gizli formülünü Misha'ya da ver!".

Paris Hilton'un fotoğraflarını görmek için tıklayın!

Günlük hayatta neleri tercih eder?
Paris Hilton'un günlük giysileri de kırmızı halıda giydiklerinden pek farklı değil. Genellikle rengarenk maksi elbiseleri tercih ediyor. En sevdiği renklerin arasında pembe, siyah ve sarı var. Yüksek topuklu ayakkabılar, güneş gözlükleri ve saç aksesuarları, Paris Hilton'un vazgeçilmezlerinden. Özellikle son sezonlarda moda olan saç bantlarını her daim başında görebilirsiniz.

Davetlerde vazgeçilmezleri
Partilerde ve davetlerde de tabii ki parlak ve gösterişli elbiseleri tercih ediyor. Uzun, metalik renklerde tuvaletler ve özellikle son günlerde daracık Herve Leger elbiseler Paris Hilton'un üzerinde sık sık görmeye alıştıklarımızdan.

Modaya katkıları
Parisi moda dünyasında sadece dışarıdan bakmıyor. Bu sektöre ilk adımını kendi adını taşıyan parfümüyle attı. Son olarak da tanıtım partisine Marilyn Monroe kılığında geldiği 10. parfümünü piyasaya sürdü. Tabii ki Paris Hilton'un moda maceraları bu kadarla kalmıyor. Pek başarılı olmasa da, bir giysi ve aksesuar koleksiyonu denemesi olmuştu. Geçtiğimiz günlerde de 2011 Bahar sezonu için hazırladığı ayakkabı koleksiyonunun tanıtımını yaptı. Görünen o ki Paris Hilton modadan vazgeçmeyecek...

Paris Hilton'un fotoğraflarını görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda Pala