GeriKişisel Bakım Zaman Değişir Cildimiz Değişir!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zaman Değişir Cildimiz Değişir!

Zaman Değişir Cildimiz Değişir!

"Zaman nasıl su gibi akıp gidiyor anlayamasak da cildimizde zamana ayak uydurmaktan geri kalmaz. O zaman bu rutini izleyin ve her gün uygulayın. Sonra cildinizdeki pırıltıyı, canlılığı keşfedeksiniz..."

Zaman su gibi akıp gidiyor. Her gün içinde olduğumuz koşuşturma ile bazen hatta çoğu zaman aynanın karşısına geçip kaşımız çıkmış mı diye bakmaya vakit bile bulamayız. Sabah uyan, çocuklara kahvaltı hazırla, duş al giyin ofise yetiş, çalış çalış öğle arası olsun, yemek ye, iki sohbet et derken yine iş başı... Mesai bitti eve yetiş, yemek yap, yemek ye, çocukları yıka uyut ve bitti.

Sıra kendimize geldi mi? Malesef ki hayır. Sonra çekildiğiniz ve arkadaşınızın sosyal hesabına yüklediği bir fotoğrafına rastlarsınız. O da ne? Büyümüşsünüz, yaş almışsınız. Kendinizi belki hala o üniversite yıllarındaki halinizde düşünüyorsunuz ama zaman öyle demiyor. Büyümüşsünüz...Cildiniz de sizinle birlikte yaş almış. İnce ince çizgiler ben burdayım demeye başlamış. Ve o an dank eder. Demek ki bir gün siz de kırışacak, olgun bir kadın olacaksınız. O zaman dersiniz “söz veriyorum, cildime aslında sadece 2 dakikadan oluşan basit ama etkili cilt bakım rutini uygulayacağım”. Hiç de o kadar basit değil dediğinizi duyar gibiyim...

O zaman gelin 2 dakikanızı bile almayacak bu rutini izleyin ve her gün uygulayın. Sonra ne mi olacak? Cildinizdeki pırıltıyı, canlılığı keşfedeksiniz. Değmez mi?

[ekolayvideo:55000000000064882]

 

Ezgi Mola'nın pürüzsüz ve ışıltılı cildinin sırrını keşfetmek ister misiniz?