GeriModa Trendleri Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri!

Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri!

"2015 Yılbaşı gecesinde nereye davetlisiniz? Arkadaşlarınızla bir partiye gitmeyi planlıyor, şık bir davete katılmayı düşünüyor ya da ev rahatlığından vazgeçemiyorsanız stil önerilerimize göz atmadan kombin yapmayın!"

Şık Davetlere Gideceklere


Yeni yıla şık bir davette girmek gibisi yok! Zarafetinizi ortaya çıkaracak dar bir elbise, ışıltılı topuklular ve narin bir çift küpe davetin yıldızı olmanız için yeter de artar bile. Şıklığınızı elbisenizin tonuna gidecek bir pardösü ve çanta ile tamamlayabilirsiniz.Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri

 

Ev Partilerinden Vazgeçemeyenlere


Dışarısı ne kadar albenili olsa da yeni yıla evde arkadaşlar ile girmek gibisi yok! Yeni yılı bir ev partisinde karşılayacaksanız, rahatlığınız ön planda olmalı. Trendy bir etek bluz ve fazla topuklu olmayan dizüstü çizmeler çok şık görünmenizi sağlayacak. Pul işlemeli bomber bir ceket, sade kıyafetinize sürpriz katabilir. Güzel bir kolye ile kombinasyonunuzu renklendirebilir, çanta seçiminizle de yılbaşı temasını vurgulayabilirsiniz.

Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri

Parti Kızlarına


Yılbaşında dışarı çıkmadan olmaz diyenlerdenseniz, bu kombin sizin için. Şıklığınızla ışıldamak için mini bir elbise giyebilir ve aksesuarlarınızla bu şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Ayakkabı seçiminde ise rahatlığa da önem vermelisiniz, tüm gece ayakta kalıp gecenin tadını çıkarabilmelisiniz. Yılbaşının olmazda olmaz rengi kırmızıyı ise dudaklarınızda taşıyabilirsiniz.

Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri

Ailesiyle Olacaklara

Yeni yılı evde geçirmenin huzuru başkadır. Aradığı şey sakinlik ve huzur olanlar için evde aileyle girilen bir yılbaşı vazgeçilmezdir. Yılbaşında evde olacaksanız giyiminizde rahatlığı ön planda tutmanızı öneriyoruz. Evde topuklu ayakkabı yerine rahat ve şık babet tercih edebilirsiniz. İyisi mi siz böyle samimi bir ortamı yansıtacak tercihler yaparak taytınızı tuniğinizi giyin, oyunlarınızı oynayın.

Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri