GeriEtkinlik Rehberi Yeni Yıla Yeni Makyaj Koleksiyonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni Yıla Yeni Makyaj Koleksiyonu

Yeni Yıla Yeni Makyaj Koleksiyonu

"Shiseido, yepyeni bir vizyonla formüllerini yenilediği makyaj koleksiyonunda minimal, lüks, etkileyici ve cesur görünümler için gerçek güzelliğin sırrını paylaşıyor; içten gelen güzellik!"

Shiseido, yeni makyaj ürünlerini alışılmışın dışına çıkarak dokuları ve ciltte yarattığı hislere göre dört farklı gruba ayırdı; Gels, Inks, Powders ve Dews. Sanattan aldığı ilhamla, makyajın duyusal dokularına odaklanarak etkileyici görünümler yaratan Shiseido, makyajın her adımında ahenk yakalayan bütünsel bir yaklaşımın önemini vurguluyor.

Yeni Yıla Yeni Makyaj Koleksiyonu

Makyaj ürünlerinizi artık dokularına göre seçebiliyorsunuz. Japon kaligrafisinden esinlenen çarpıcı renkelerle hatlarınızı belirginleştiren cesur, su geçirmez, yüksek pigmentli kolay uygulanabilir ürünler, Inks grubu altında bir araya geliyor. Bu grupta, eyeliner, eyeshadow, lipshine, mascara gibi ürünler öne çıkıyor.

Yeni Yıla Yeni Makyaj Koleksiyonu

Jel formundaki ürünler kalıcı renkleri ancak hafif ve yenilikçi yapılarıyla makyajı görünür ama hissedilmez kılıyor. Cildin hava almasını sağlayan pudra yapılı ürünler ile ister dudakları ister yanakları renklendirin. Cildinizin yüzeyini dönüştürecek aydınlatıcı ürünleri içeren Dews ise yarattığı yansımalarla adeta ışıkla dans ediyor. Yeni koleksiyonda yüz, gözler ve dudaklara uygulanabilen multi-fonksiyonlu aydınlatıcı ürünler dikkat çekiyor.