GeriAlışveriş Yeni Yıla Pürüzsüz Bir Cilt ile Başlangıç Yapın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni Yıla Pürüzsüz Bir Cilt ile Başlangıç Yapın!

Yeni Yıla Pürüzsüz Bir Cilt ile Başlangıç Yapın!

"Yeni yıla sayılı günler kala hem kendinizi, hem de sevdiklerinizi hayatı kolaylaştıracak özel bir hediye ile şımartmaya hazır mısınız?"

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun’un geniş ürün yelpazesinde sevdiklerinize onları en mutlu edecek hediyeleri kolayca bulabilirsiniz. Yeni yılda kullanımı kolay ve etkili kişisel bakım ürünleri ile sevdiklerinize en güzel hediyeyi; hayatta gerçekten önemli olan anlara odaklanmaları için gerekli zamanı hediye edebilirsiniz. Yeni yıla ışıl ışıl parlayan, kusursuz bir cilt ile hazırlanmak isteyen kadınlar için; Braun’un akıllı cilt bakımı ürünleri kendinizi uzun uzadıya bir bakım rutinine hazır hissetmediğiniz günlerde bile kendinizi güzel hissetmenize yardımcı oluyor.

SensoSmart™ teknolojisi, optimum baskı uygulayarak epilasyon yapmanıza yardımcı oluyor ve ışıklı gösterge sizi hassas biçimde yönlendirirken çok fazla bastırmamanızı sağlar.

Braun Silk-épil epilatörleri, ağdanın alamayacağı en kısa tüyleri bile alarak 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt sağlar. Braun Silk-épil 9, %100 su geçirmez özelliği sayesinde duş veya banyoda daha hassas bir epilasyon için kullanılabilir.

5 Uygulama, 1 Çözüm!

Yeni Silk-épil 9 SensoSmart™ SkinSpa ile; peeling, masaj, temizlik ya da epilasyondan hangisini yaparsanız yapın, üstün konfor ve etki için cildinizin ihtiyaçlarına ve kıvrımlarına uyum sağlar.

Yeni Braun FaceSpa Pro: Epilasyon, temizleme ve iyileştirilmiş cilt görünümü için dünyanın ilk hepsi bir arada cihazı

Braun'un değiştirilebilir başlıklı ve iki kademeli hız ayarlı 3’ü 1 arada cihazı cilt bakımı rutininize heyecanlı bir yenilik getiriyor. Braun FaceSpa Pro, değişen cilt bakım ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yüz epilasyon başlığı ve temizleme fırçasının yanı sıra ergonomik tasarımlı yeni MicroVibration başlığı ile güzellik rutininize mükemmele bir adım daha yaklaştırıyor.

Yeni Yıla Pürüzsüz Bir Cilt ile Başlangıç Yapın

Nazik hareketlerle yapılan Japon cilt bakımından ilham alan MicroVibration sıkılaştırıcı metal başlık, absorban değildir ve cilt üzerinde mikro titreşim etkisi yaratır; krem ve serumlarınızın daha iyi uygulanabilmesi için nazik dokunuşlar yapar. MicroVibration sıkılaştırıcı metal başlık, ultra narin, yüksek hızlı ve ritimli hareketi ile saniyede 25 mikro titreşim yaratarak krem veya serumun cilt üzerinde daha eşit şekilde dağılmasını sağlar ve bu değerli ürünlerin bir damlası bile ziyan etmeden parıldayan bir görünüm sağlar.

Hızlı & Kalıcı epilasyon

Braun’un IPL portföyündeki Silk expert 5, tam vücut uygulamasında 15 yıllık, veya bacak, bikini ve koltuk altı bölgelerinde kullanıldığında 35 yıllık bir kullanım ömründe 300.000 atış sunar. Evde güvenli ve etkili kullanım için klinik olarak test edilen Braun Silk expert 5 ile, dört haftalık uygulama sonrasında, tüylerde gözle görülür bir azalma olduğunu fark edebilirsiniz. Kayar mod ile benzersiz biçimde hızlı ve verimli bir IPL işlemi için, daha fazla flaş ışığını tetiklemek ve atlanan alanın daha az olmasını sağlayabilirsiniz.