GeriEv Dekorasyon Yemek Odanız Yaza Uygun Mu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yemek Odanız Yaza Uygun Mu?

Yemek Odanız Yaza Uygun Mu?

"Havaların ısınmaya başladığı bugünlerde, yemek odanıza da sıcak etkiler katmaya ne dersiniz? İşte 5 öneri..."

- İşe duvardan başlayın. Duvarlarınızın rengini açık renge boyayın.

Zaten açık renk duvarlarınız var ise yaz mevsiminin çiçeklerinden oluşan sticker'lar ile duvarda size özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Desenli duvar kağıtları da işinizi kolaylaştırabilir.Yemek Odanız Yaza Uygun Mu- Ahşap ve beyaz tonlardaki renklerin ön planda olduğu bir mobilya takımı seçin.

Var olan mobilyalarınızı da açık renklere boyatmak ve hasır aksesuarlar ile zenginleştirmek de aynı etkiyi yaratacaktır...Yemek Odanız Yaza Uygun Mu- Aydınlatma olarak tepeden masa üstüne doğru olan aydınlatmaları seçin.

Tarz olarak ise yaz mevsimine uygun abajur stili, renkli desenli aydınlatmalar ya da fener şeklindeki avizeleri tercih edebilirsiniz.Yemek Odanız Yaza Uygun Mu- Aksesuar olarak ise ahşap ve renkli süsler bu konsept için en uygun olanlarıdır.

Tercihlerinizi bu yönde yapabilirsiniz.Yemek Odanız Yaza Uygun Mu- Duvarınıza iç açıcı bir tablo seçin.

Asacağınız iç açıcı bir doğa resmi ile de yaza uygun yemek odanızı tamamlamış olacaksınız.Yemek Odanız Yaza Uygun MuBu detaylardan sonra geriye kalan yemek takımlarınız ile sofra düzeninizi de ahşap - hasır - beyaz üçlüsünden oluşturmanız; bu yazlık stilin misafirlerinizin gözlerini kamaştıracağından emin olabilirsiniz...