GeriCinsellik Yedi günlük seks kampı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yedi günlük seks kampı!

"Sevdiğiniz erkekle tatile çıkmaya mı hazırlanıyorsunuz? Bu tatil cinsel hayatınıza renk katmak için harika bir fırsat olabilir. İşte yedi günlük seks kampının ayrıntıları..."

Uzun bir çalışma dönemini geride bıraktınız ve yazı sevgilinizle yapacağınız muhteşem bir tatille noktalamayı planlıyorsunuz. Daha şimdiden içiniz içinize sığmıyor. Bu tatil sadece ilişkinizin duygusal yanı için değil, cinsel yanı için de önemli...Farklı bir ortamda baş başa kalmak ve günlük hayatın stresinden tamamen uzaklaşmak, sekse daha fazla yoğunlaşmanızı ve yatakta daha yaratıcı olmanızı sağlayacak ve birlikteliğinize ilaç gibi gelecektir. Öncelikle hayal gücünüzü harekete geçirmeli ve bir program hazırlamalısınız. İşte bu bir haftayı hem kendiniz, hem partneriniz için daha güzel ve renkli hale getirmenizi sağlayacak bazı önerilerle 7 günlük seks rehberiniz...

1. gün: Ortama alışma

Tatilinizi geçireceğiniz yere vardınız. Bugün sadece ufak bir gezintiye çıkmaya karar verdiniz. Akşam otele döndüğünüzde ikiniz de bitkin düşmüş olacağınız için geceyi, ilerideki ateşli sevişmelerin habercisi olan yumuşak dokunuşlara ayırabilirsiniz. Unutmayın ki yataktaki her dokunuş ve öpüşme cinsel birliktelikle sonuçlanmak zorunda değil. Bazen küçük oyunlar da çok zevklidir. Bu oyunlarla bir haftalık seks kampına hazırlık yapabilir ve özel isteklerinizi de öğrenebilirisiniz. Ama tabii ikinizde kendinizi iyi hissediyorsanız ilk günden açılış yapmanızda bir sakınca yok. Yine de bütün enerjinizi ilk günden harcamasanız iyi olur.

2. gün: Mesai günü

İkinizde yoğun ve yorucu bir tempodan daha yeni çıktığınıza göre haftaya rahatlatıcı, erotik bir masajla başlamak hiç fena olmaz. Tabii bunu önceden hesaba katıp yanınıza kokulu masaj yağları ve kremler almış olmanız gerek. Parmak uçları ile yapılan ateşleyici masajdan sonra birlikte uzun ve köpüklü bir banyo yapabilir ya da plaja inip güneşe merhaba diyebilirsiniz.

3. gün: Deniz oyunları

Erotik sinyaller göndermek için yatağa gireceğiniz saatleri beklemenize gerek yok. Sahilde seksi bikininiz ve bronzlaşmış teninizle dolaşarak ona davetkar bakışlar atabilir, sırtınıza güneş kremi sürmesini isteyerek partnerinizin arzularını kamçılayabilir, onunla birbirinize az dokunarak gerilimi kamçılayabilirsiniz. Birlikte denize girdiğinizde oynayacağınız küçük erotik oyunlar ve öpücükler de cabası...
4. gün: Dağlarda safari

Bugünü farklı ortamlarda geçirmek için araba kiralayın ve doğal ortamlarda kaybolun. Doğal ortamda seks yatakta sevişmekten çok farklıdır. Size hayvani içgüdülerinizi uyandırmak için harika bir fırsat sunar. Eğer isterseniz gezintinizi biraz daha uzatıp doğanın gece yüzüyle de tanışabilirsiniz.

5. gün: Alkol ve dans

Sıra da eğlencenin tadını çıkarmak var. Akşam en seksi elbisenizi ve topuklu ayakkabılarınızı giyin, dışarı çıkın ve bütün geçe içip, dans edin. Sarhoş olmaktan korkmanıza gerek yok, alkol sizi rahatlatacak ve bilinçaltınızdakileri su yüzüne çıkaracaktır. Bu güzel geceden sonra yakalanma riskini göze alıp sahilde sevişebilirsiniz.

6. gün: Sabah seksi ve yatakta kahvaltı

Erotik duygularla örülü bir tatil geçirmek istiyorsanız, bütün sınırları yıkmalısınız. Geçirdiğiniz çılgın geceden sonra sabah otelin kahvaltısına yetişmek zor olacağına göre bugünü değişik şekilde geçirin. Dışarı çıkıp alışveriş yapın ve kahvaltınızı odanızda yapın. Tabii sabah yani öğlen seksi de kahvaltının bir parçası olmalı.

7. gün: Hızlı seks

Tatil bitti ve otelden ayrılma vakti yaklaşıyor. Tatiliniz boyunca hem çok eğlendiniz, hem de cinsel anlamda ilişkinize büyük katkılarda bulundunuz. Tatile hoşça kal ve bu yeni döneme de hoş geldin demek için hızlı bir veda seksi ideal. Eşyalarınızı toparlayıp bavullarınızı hazırladıktan sonra son bir kez birlikte olursanız aşk yuvanızın kapısını yine seksle mühürlemiş olursunuz.