GeriVolkan Kurt Fito-zayıflama: Doğada zayıflatan üç çare
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fito-zayıflama: Doğada zayıflatan üç çare

Fito-zayıflama: Doğada zayıflatan üç çare

"Yaza çok az kala şu an, doğru ve doğal zayıflama yolunu arayan herkes "Fito-zayıflama" ile ilgileniyor. Doğanın en cömert hediyesi olan bazı "Fito-zayıflama" sayesinde kilolar, kalıcı olarak yok oluyor."

Diyet takviyeleriyle kilolardan kurtulamayanlar için doğal bir güç taşıyan bu yöntemi uygulayan çok sayıda insan var. Modern genç kızların seçimi ondan yana. Yaza hazırlık için gerçek kilo vermenin doğru çözümü, 3 çareyi içinde barındıran, "Fito-zayıflama" yolunda.

"Fito-zayıflama" cilt altında yıllardır biriken inatçı yağları yok etmek umuduyla çabalayan ama başaramayanlar için. Herbalium Bitki Merkezi'nin uzmanları bunun için doğal ve bitkisel yolları araştırıyor. Kilo nedeniyle mücadele eden çok insan var. Adeta inatçı kilolara ve selülitlere sahip olanlar için tasarlanmış bitkiler mucize yaratıyor. Yağ yakmayı etkinleştirmek için bir tonik görevi gören doğal güçler, kilodan kurtulmaya doğru çözüm getiriyor. Kullananların da tanıklıklarıyla bütün bu uygulamanın sonucunda, yağlı ve pütürlü bölgeler yok olarak "sütun gibi" bir vücudun yolu açılıyor.

Kilo, Türk kadını için kronik bir sorun. İştahları ile baş edemiyorlar ve küçük bir mideyi zamanla büyüterek daha da çok tüketmeye başlıyorlar. Bitkilerin toz haline getirilmiş olanı iştahı kesiyor, doğal yağların bedendeki işlemi ise inceltiyor, yağlardan pürüzlü hale gelen vücudu yeniliyor. 1.5 ay içinde deri altında hiçbir yağlı kalıntı bırakmıyor. Doğal çay ise bedeni temizleyen yağların kolayca atılımını sağlayan bir sıvı görevi görüyor: Şimdiye kadar hiç doğal kombinasyon böyle bir zayıflama şansı vermedi. Kadınların pek çok çoğunun fiziksel görünümüne darbe vuran selülitli alanlardaki "portakal kabuğu' etkisi için doğal güçler devreye giriyor. O bölgeyi özel bitki yağı ile ovmak yeterli. (www.bitkiselzayiflama.net)

Kilolar gidince gevşeyen cildi de yeniliyor
Doğal bitkilerin gücüne inanan herkesin başvurduğu yol, şişmanlar arasında büyük ilgi görüyor. Yeterli yakma enerjisini içinde taşıyan biyoaktif bitki moleküllerinin gücü, şişman bedenin her kısmı için işlevsel. Fito-zayıflama yoluna en çok, sürekli bir mücadeleyle yorulan kilo verme savaşçıları ilgi gösteriyor. Yeme yoluyla tüketilen öğütülmüş bitki ve tohumlardan elde edilen toz zayıflamanın sadece hızlı değil, kalıcı yolunu da getiriyor. Bitkilerden çıkan yağlardan oluşan doğal inceltici ise hızla deri altında inip, idrar yolu ile fazlalıkları bedenden atıyor. Üçüncü yol ise bunları devam ettirirken, kiloları yok edici özelliği buluna çaydan günde üç kez içmek. Kısa sürede sağlıklı incelme sürecini hızlandırıyor bu üç çare.

Vücut 40 günde yağlardan arındırılıyor
Vücut 40 günde yağlardan arındırılıyor, besinlerin yağ yakımı ve toksin atılımı sağlanıyor. En önemlisi ise, bir süre sonra kilolar gittiğinde gevşeyen cilt üzerinde gerginlik sağlanıyor. Zayıfladıktan sonra yeni yağ hücrelerinin oluşumunu engelleyen özel "fito-zayıflama" yolunun en önemli özelliği "esneklik yenileyici" yönü. Kilodan çatlamış bölgeler eski haline kısa sürede geliyor. Kolay tahriş olan ve alerjik eğilimli ciltler de dahil olmak üzere, her türlü deri tipi için kullanılan "fito-zayıflama"da kullanılan doğal güçler mucize yaratıyor. Bitki doğalarındaki vitaminler ve mineraller yoluyla zayıfladıkça bozulan dokuların yapısını geliştiriyor. (www.bitkiselzayiflama.net)


Doğal güçlerin zayıflatmada üç yönlü etkisi
Uzun yıllar sonra geliştiririlen bu zayıflama yolunda, aynı anda üç farklı uygulamayla, kilolu alanlarda doğa gücünü gösteriyor.

Kilo kaybetmek umuduyla diyet yapan ama başaramayanların zayıflamasını hızlandıran fito-zayıflama yöntemi içinde çok ucuz olan doğal uygulamalar da var: Yeni bebek doğurmuş kadınlarda da etkili. Gebelikte gevşeyen karın kaslarını güçlendiriyor. Kadının mutluluğu yüzde 99 zayıf olmaya bağlı. Bu mutluluğu tabiattan size sunulanlarla yakalamanız o kadar kolay ki. Çünkü doğada müthiş bir denge var, fito-zayıflama doğal güçleri kendisinden yardım almak isteyen kimseyi yanıltmaz. (www.bitkiselzayiflama.net)

Bitkisel ve tabiat içinde her türlü doğru zayıfla çözümü ile igili bana soru sorabilir ya da telefonla 0216 349 44 22'yi arayarak verdiğimiz ücretsiz danışmanlıktan yararlanabilirsiniz. Cildiniz ve saçınızla ilgili her türlü problemi yöneltebilirsiniz. Her zaman incecik ve mutlu olun... Bu arada, tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

Doğayla barışık yaşayın.

Volkan Kurt
Mahmure.com Yazarı
www.herbalium.net.
info@herbalium.net
0216 349 44 33

False