GeriVolkan Kurt Bikini giyme özgürlüğü için doğal teknikler!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bikini giyme özgürlüğü için doğal teknikler!

"Düz bir göbek, biçimli bacaklar, mayonun içinde fit bir vücut... Şimdi herkes plajda utanmadan bu formda dolaşmayı hayal ediyor. Doğal bitkilerle zayıflama uzmanı Volkan Kurt, sizden gelen sorulara yanıt veriyor."

Bana gelen sorularda göbek ve basen görüntüsünden şikayet eden o kadar kadın ve genç kız var ki. Çünkü herkes yaz geliyor diye sıkı diyetlere girdi ama işe yaramadı! Sadece o da değil: Bir sürü şeyi denemişler kilo verme adına ama bir fayda görememişler. Böyle olması zaten olağan bir durum. Çünkü yağ hücreleri en çok bu karın, basen ve kalça bölgelerinde yer ediniyor... Katı diyetlerle bile onları eritemeyen kadınlar ideal bir çözüm arıyor. Çünkü göbek en son zayıflayan bölge. Onun için baştan göbeğe odaklanmak gerekirdi. Artık forma girmenin tekniği değişti. İnsanlar kısa sürede zayıflamak için doğadaki şifa tekniklerinden faydalanıyor. İnatla erimeyen yağlarla baş etmek için zaman yok diyorsanız, doğanın gösterdiği yoldan gidin. 14–50 yaş arası herkesin büyük derdi olan bölgesel yağlanma faciasına karşı, yağları hızlı ve kalıcı olarak eriten yol, bazı şifalı bitki tozlarının öğütülmüş formunda. Bunların damıtılarak ilde edilen saf yağları ise selülit, ve cilt bozulması gibi pek çok sorunda da etkili. 1 aylık sürede 1 ya da 2 beden incelmeyi sağlayan doğal yolla ilgili hemen herkes soru soruyor. Hızlı zayıflamanın şifrelerini çözen bu yanıtları dikkatle okuyun!


Merhaba, benim karın ve mide bölgemde yağlanma var. Çok yürüyüş yapmama ve bisiklet kullanmama rağmen gitmiyor. Bir öneri sunarsanız sevinirim.

"Karın ve mide bölgemdeki yağları nasıl eritebilirim?" sorusu bu dönem en çok sorulan soru. Size önereceğim önemli bir yöntem var. Şifalı bitki özlerinden elde edilen doğal yağ, biçimsiz göbekler için imkansız olana çözüm oluyor. Hızlı ve etkili bir çözüm olarak bitkisel yağların çok olumlu sonuçlar yarattığını söyleyebilirim. Ayrıca içten etkili olan şifalı bitkilerden elde edilen 'bitkisel zayıflama yöntemi' de uygulanırsa yağlar mum gibi eriyor. 14 ile 50 yaş arasında çok geniş yelpazede kullanılıyor. Doğal çözümlere inanan ve doğal yöntemlere ilgi duyanlar için kurulmuş www.herbalium.net'ten bu konuda bilgi alabilirsiniz.


Çok az basenlerim ve kilom var. Bunu nasıl bitkisel yollarla çözümleye bilirim? Lütfen yardım edin.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum: Doğal bitkilere vücut hemen yanıt veriyor. Gençler ve kadınlar, bedenlerine odaklananlar, ince bir yaşamı yakalamak isteyenler, metabolizma hızının hemen yükselmesini arzulayanlar, diyeti bırakıp verdikleri kiloları geri alanlar önce bunu bilsinler: "Doğal bitkileri ve bitki özlerini vücut hemen talere ediyor. Doğadaki faydalı faktörleri, yağ yakımını hızlı gerçekleştiren özellikleri bulunan bitkileri yıllardır araştırdık. Yağ yakımını hızlandıran bölgesel masaj ve selülit yağı, sayesinde kilolu yerleriniz en iyi şekilde forma girecektir. Uzman olarak size şu konuda garanti verebilirim: Metabolizmayı harekete geçiren özel seçilmiş bu şifalı bitkilerden elde edilen yağlar, vücuttaki selülitlerin ve yağların erimesini hızlandırıyorlar.


1 yıldır troitlerimin fazla çalışmadığını öğrendim. Ve 1 yılda 18 kilo aldım. Bütün diyetleri denedim ve daha fazla kilo alıyorum. Çıldıracağım. Re yapmalıyım. Metabolizmamı hızlandıran bitkiler yok mudur?

Maalesef hoş, çekici olmak, giysileri keyifle giymek, beğenilmek.. Bütün bunların yolu fit olmaktan geçiyor. Ama yaşınızı ve kilonuzu yazmadığınız için sizdeki fazlalığın ne olduğunu bilemiyorum. Çünkü kilo fazlalığı ve şişmanlık sorunundan yakınan biri bazen "10 kilo vermem lazım" diyor ama bir bakıyorsunuz 2 kilo fazlası var! Can sıkıcı fazlalıklardan kurtulmak için önce genel sağlık sorunlarınızı çözmeniz lazım. Tiroid bezinizin normal çalışmaması kilo almanızı kolaylaştırır. Normalden daha az tiroid hormonu vücudun normalden daha az enerji yakması demektir. Tiroid bezinizin iyi çalışıp çalışmadığından emin olmak için tiroid hormonlarınızın kandaki seviyelerini ölçtürdünüz mü? Eğer tiroid hormonu eksikliği söz konusu ise bir uzman doktor tarafından tedaviye başlayın. Bu hormonlarınızın çalışması normal düzene girdiğinde kilo sorununuz da kalmayacaktır.

Yaşım 21. Boyum 1.81. Kilom 113. Kısa zamanda zayıflamam gerekiyor. Bana yardım eder misiniz?

Bu kadar kiloyu bu yaşta nasıl alabiliyorsunuz, inanamıyorum. Ama nedenini çok iyi biliyorum. Çünkü sizin yaşınızdaki gençler hareket etmiyor. Bilgisayar başından kalkmıyor. Sokaklarda basket ya da voleybol oynamıyorlar. Varsa yoksa bilgisayardaki oyunlar. Lütfen genç kardeşlerim biraz kıpırdayın, hareketlenin. Örneğin sokağa çıktığınızda hızlı yürüyün! Adımlarınızı biraz sıklaştırırsanız metabolizmanız da hızlanır. Daha çok yağ yakarsınız. Hızlı adımlarla yürümek her zaman daha iyidir. Daha çok yemenize sebep olan ortamlardan uzaklaşın. Kola ve asitli meyve suyu yerine soda ve yağsız ayran için. Ve lütfen cips gibi, "çay saati bisküvisi" diye reklamı yapılan şekerli, yağlı besinleri tüketmeyin. Salatalar veya ızgara tavuk veya balık tercih edin. Evinizde sizin için sebze yemekleri pişirsinler. Daha kolay kilo vermek için ise bunların yanında piyasaya çıkardığımız ve "formun altın bitkileri" olarak söz edilen 10 bitkiyi barındıran özel bitki ürününü kullanabilirsiniz. Başka hiç bir yerde bulunmayan, sadece Herbalium'da üretilen bitki özünü de düzenli kullandığınızda 1,5 ayda bütün kilolarınızı gönderiyorsunuz. İncecik olma hayalini gerçekleştiren bu şifalı bitkiler ve otlar vücudun zararlı maddelerden arınmasını da sağlıyor. Bizler bunları hiç bir kimyasal işlemden geçirmeden sadece öğütüyoruz ve sunuyoruz. (0216 305 83 13' no lu telefondan da bilgi alabilirsiniz.)

Gerçek yağ yakıcı oldukları için içerdikleri birçok madde ile bedende süzgeç etkisi yaparak yağları hemen idrara gönderiyorlar. Bazılarının sahip oldukları mineral ve vitaminler tüketeni tok ve zinde tutuyor.

Ben 28 yaşında, 1.75 boyunda ve 73 kiloyum, mide, karın ve basen-kalçalarda, aldığım kilolar toplandı, (işim gereği sürekli oturuyorum) 1 haftadır sabahları 30 dakika kadar yürümeye başladım. Önerileriniz benim için çok önemli şimdiden teşekkürler.

Telaşınızı anlıyorum. Çünkü tek siz değilsiniz. Deniz mevsimi geldiği için herkes "göbeğimi, basenimi nasıl eritebilirim" diye soruyor. Bu krizde estetik ameliyatlara da kimse cesaret edemiyor. Ne mutu ki, bu sorun doğadan gelen formüllerle yok edilebiliyor. Estetik ve güzellikte daha hesaplı olan doğal ürünler 'katkısız' güzellik sağlıyor. Yapacağınız yönteme gelince, bizim geliştirdiğimiz ürün olan doğal masaj ve selülit yağını göbeğinize dairesel hareketlerle uyguluyorsunuz. Bu yağla 20 dakikalık bir masaj yeterli. En fazla 1 aydan sonra sonuçları görebiliyorsunuz. Ellerinizle 20 dakika masaj uygulayınca cildi besleyici ve sıkılaştırıcı olan bu bitkisel yağ, deri tarafından emiliyor. Yürüyüşünüze de devam edin ancak çok hızlı yürüyün. Yürüyüş aktiviteniz zayıflama sürecinizi kısaltır.

Merhaba ben Burak. 1.74 boyundayım. 14 yaşındayım kilom ise 75. Benim sadece bir 8 kilo vermeye ihtiyacım var. Bana yardımcı olur musunuz? Nasıl zayıflarım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Sevgili kardeşim Burak, öncelikle şunu söyleyeyim: Sen hangi hekime sordun ki sana "8 kilo var" dedi. Bunu ergen yaşta bir gence söyleyen bir uzmanın olabileceğini düşünemiyorum. Daha 14 yaşındasın. Kilon bu yaşta kesinlikle fazla değil. En fazla 1 kilo zayıflarsan tığ gibi olursun. Bedenin şu an gelişme döneminde. Fakat senin yaşındaki gençler, birçok faktörün etkisi altında kalabiliyorlar. Örneğin bazen dizilerdeki oyuncuları görüp, onlara benzemeye çalışanlar. Bir arkadaşınız size kilolu olduğunuzu söylese hemen etkilenip katı diyetlere giriyorsunuz. Bunlar yanlış. Fazla tatlı ve çikolata yeme. Neskafe gibi içecekleri bırak. Ayran ve soda içmeye başla. Her gün yarım saat yürü. Günde iki litre de su içersen bunlar sana yeter.

Emzirirken elma lahana kapsülü alabilir miyim?

Lahana Kapsülünü domates, lahana ve bibere alerjisi olan kimseler kullanamaz. Metabolizmayı hızlandırdığı için kullanılmaya başlandığı ilk günlerde baş dönmesi ya da mide bulantısı yapabilir. Bu etki ile karşılaşan kimselerin şikayetleri kısa sürer ürünün kullanılmasına bırakılmasına gerek yoktur. Ancak, hamilelik ve emzirme döneminde gaz yapıcı etkisinden dolayı kullanılamaz. Emziren annelere elma krom kullanmak da tavsiye edilmiyor. Peki, ne yapılabilir? Bu konuda birçok kadın, bitkisel yöntemlerle zayıflamaya ilgi gösteriyorlar. Çünkü tamamen katkısız olduğu için emzirenlerde anne sütünü de etkilemiyor. Bu nedenle kullanmanın sakıncası yok. Hatta sütün kalitesi açısından yararı bile var... İçersindeki biberiye, rezene ve keten tohumu gibi bitkiler hem anne sütünün kalitesini artırır. (Rezene anne sütünü, süt salgısını artırır. Bu rezenenin bilinen en eski özelliklerinden biridir) Hem de bebekte gaz oluşmasını önler. Anadolu köylümüzün onlarca yıl boyunca bildiği, kullandığı, deneyimlediği bitkilerden, otlardan faydalanıyoruz. 0216 305 83 13'ten daha fazla bilgi alabilirsiniz.

33 yaşındayım 1.64 boyundayım. 5 aylık bebeğim var. 82 kg oldum. Kilo vermek istiyorum. Elma ve lahana kapsülleri ya da başka bir bitkisel ilaç kullanabilir miyim? Teşekkür ederim.

Birçok yeni annenin derdi kilo. Hamilelikten sonra beden yapısı bozuluyor. Alınan kilolar kadınları mutsuz ediyor. Kilolu bir kadın çekiciliğini yitirdiği için paniğe kapılıyor. Problem yapmayın. Bazı şifalı bitkiler yağlı bölgeler için olumlu sonuçlar yaratıyor. Yağları eriten özelliği ile birçok bayan kullanıyor. Üstelik emzirme esnasında bebeğe zararı olmuyor. Hatta faydası bile var! İçinde bazı bitkiler anne sütünü artırıyor. Sorunuza gelince, maalesef sorduğunuz bu iki ürün de emziren kadınlara tavsiye edilmiyor.

Doğal ve formda bir yaşam temennilerimle

Volkan Kurt
Doğal Ürün Uzmanı
Herbalium Doğal Ürünler Merkezi
www.herbalium.net
0216 305 83 13
0216 305 88 84

False