GeriAlışveriş Cini Ece Sükan stili
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ece Sükan stili

Ece Sükan stili

"Türkiye'de stil deyince akla gelen ilk isim; Ece Sükan. Kendisi zaten her daim çok şık ve güzel buluyorum, bu bir yana."

Ece_SukanBir de konuşmalarındaki, fikirlerindeki güzellikleri var ki, bunlar da ona karizma olarak geri dönüyor kanaatindeyim. Ece Sükan bence müthiş bir ilham kaynağı, sadece giydikleri ile değil yaşadıkları yaptıkları düşündükleri ile. Bugün birazcık onun tarzını mercek altına alalım istedim. Hazırsanız başlıyoruz.

 

Alışveriş Cini

Kanımca bir stil ikonu olmanın ilk adımı, kendini tanımak. Vücut tipini bilmek ve onun avantajlarını iyi kullanmak, saç, göz, ten rengini analiz etmek, hayat tarzınla giyim tarzını bir bütün haline sokmak. Ece Sükan da kendini çok iyi tanıdığını attığı her adımda belli ediyor. Mesela onun renklerinde birine kahve tonları ve karamel gibi sıcak renkler çok yakışıyor, o da bunun farkında olarak kahve tonlarını kombinlerinden pek eksik etmiyor.

Ece_Sukan

O her zaman bir yerden bir yere koşuyor, hep bir şeylere yetişmeye çalışıyor. Yoğun ve hareketli bir hayata sahip olduğu için onu aslında moda haftalarında bile öyle çok ağır kıyafetler, aşırı rahatsız ayakkabılar içinde görmüyoruz. Rahat bir şıklık yakalıyor, böylelikle giydikleri de hayatının hızına yetişebilsin diye ona yardım ediyor.

Ece_Sukan

Deri, Ece Sükan'ın giymeyi en çok sevdiği şeylerden biri. Deri elbiseler, etekler, ceketler, pantolonlar... Derinin her formunu sık sık giyiyor ve muhteşem taşıyor. Siyah deriyi kazaklarla veya ipek bluzlarla birleştirip tezat yapıyor. Herkesin içinde asi bir taraf vardır ya, sanki onu vurguluyor.

Ece_Sukan

Derileriyle ne kadar asi ise, çiçek desenleriyle de bir o kadar romantik Ece Sükan. Yaz mevsiminde büyük çiçek desenleri favorisi. Tiril tiril bir elbise, yüzünde güneş gözlükleri, rahat bir çift sandaleti ile Ece yazın da hep çalışıyor.

Ece_Sukan

Ece Sükan demek biraz da renk patlaması demek. Son dönemlerin favori renkleri neonlar, onun üzerinde her zamankinden daha bir güzel görünüyor. Farklı renkleri de başarıyla birleştiriyor.

Ece_Sukan

Madem bu kış bitmek bilmedi, biraz da Ece kış soğuklarından kendini nasıl koruyor ona bakalım. O bir kürksever, kış soğuklarından kürk paltolarıyla korunmayı tercih ediyor. Böylelikle hem sıcacık hem de stil sahibi kalıyor. Leopar desenli kürkleri de seviyor.

Ece_Sukan

Alışveriş Cini