GeriKişisel Bakım Yaz sıcacık ve özgür geliyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaz sıcacık ve özgür geliyor!

Yaz sıcacık ve özgür geliyor!

"Sizi daha fazla bekletmek istemiyoruz ve yazın ısıtan sahnesine davet ediyoruz. Hazırsanız, taptaze bir cilt, yumuşacık bakımlı el ve ayaklar için en etkili bakım ipuçlarını veriyoruz."

Bu yaz ayaklar özgür

İyi yapılmış bir pedikürle ayaklarınızın yaza hazır olacağından emin olabilirsiniz. Tabii mükemmel bir görünüm, oje sürmeden olmaz. Bu yaz tırnaklarda da inanılmaz canlı renkler hakim. Siz şimdiden birkaç tane edinin. Ayaklarınızdaki kıştan kalma yorgunluğu ve bakımsızlığı gidermenin en etkili yollarından biri de şüphesiz asla ihmal edilmemesi gereken kremler. Özellikle gece yatmadan önce ayaklarınıza bolca sürün ve üzerine çorap giyin. Gece boyunca kremin etki etmesini bekleyin. Sonuca inanamayacaksınız.

Parlak saçların sırrı

Açık bırakılmış ya da serbestçe arkada toplanmış saçlar yaz mevsiminin en bilindik modelleri arasında. Sezona yepyeni bir saç kesimiyle başlamaya ne dersiniz? Böylelikle hem saçlarınızın uçlarındaki kırıklardan kurtulmuş olursunuz hem de yeni bir mevsime giriyor olmanın heyecanını yaşarsınız. Ayrıca kıştan kalan zarar görmüş saçları eski canlılığına kavuşturmak için bakım kürleri de şart. Bunlar hem saça kaybetmiş olduğu nemi kazandırıyor hem de ışıltı katıyor.

Portakal kabuğu görüntüsü mü?

Kozmetik markaların etkili selülit kremlerinin yanı sıra bolca hareket ve sebze-meyve ağırlıklı beslenme, vücudunuzdaki portakal kabuğu görüntüsünü en aza indirmek için birebir. Tabii günde en az 2 litre su tüketmek gerektiğini eklemeliyiz. Ayrıca sabahları yapılan soğuk-sıcak duşlar kan dolaşımını harekete geçireceğinden, dokulardaki fazla yağın vücuttan atılmasını kolaylaştıracaktır.
Sağlıklı bronzluk

Solgun görünen bacaklar uzun zamandan beri etek giymemek için bir neden sayılmıyor. Yeni jenerasyon otobronzanlar hem pratik kullanımlarıyla hem de vücuda kattıkları doğal bronzlukla oldukça etkililer. Ancak otobronzan ürünü kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okumanızı öneriyoruz. Doğru uygulama bronzluğun vücudunuzda kalıcılığını daha da artıracaktır.

Güzelliğin aynası eller

Gerçi bu kış eldiven giymeye fırsatımız olmadı ama ellerimiz yine de soğuklara maruz kaldı. Yaz mevsimine girerken el bakımının en önemli detaylarından biri de tırnaklar olmalı. Kış aylarının yüzeyde küçük çatlaklara neden olduğu, kırılmalara yol açtığı tırnakları doğal yağlar ve yoğun içerikli kremlerle eski haline getirmek mümkün. Tabii öncesinde mükemmel bir manikür yaptırmalısınız. Küçük bir hatırlatma; çantanızdan el kreminizi eksik etmeyin.

Yorgun ciltlere uyandırma servisi

Kış boyunca dışarıdaki soğuk ile içerideki kuru kalorifer sıcakları, cildin doğal dengesini bozuyor. Ve sonuçta cilt her iki duruma uyum sağlamakta güçlük çekerek yorgun düşüyor. Yaz mevsimini ışıldayan bir ciltle karşılamak için öncelikle yüzeyde kıştan kalmış ölü deri hücrelerini etkili bir peeling'le arındırmak ve cildin yenilenmesini sağlamak gerekiyor.