GeriMakyaj Yaz parfümleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaz parfümleri

"Birbirinden canlı yaz parfümleri içerdikleri meyve esanslarıyla dinamik ve neşeli bir yaz vaat ediyor."

Chanel Chance

Çok kadınsı, macercı, biraz gizemli bayanların kokusu. Chanel'in beklenmedik bir şekilde yarattığı bu mücevher gibi hem coşkulu, hem mutlu olan şişede saklı. "Şans benim ruhumdur" diyen Madam Chanel'in ne demek istediğini daha da iyi anlatan bir koku. Sizinle birlikte bir parçanız olmaya hazır.

Giorgio Armani Sensi

Özgürlüğün, zenginliğin ve zarafetin çekiciliğini hissettiren parfüm size ve etrafınızdakilere farklı duygular yaşatıyor. Ambalajından tutun da kapağına kadar her türlü inceliği, kadın zarafetini anlatıyor. Teninizi okşayan kokusu da Armani huzurunu yansıtıyor. Sizlere sunulan bu duygusallığı sonuna kadar yaşayın.

Ralph Lauren Ralph

Günlük hayatlarındaki yoğunluğu unutturan ve kendinizi daha hafif hissetmenizi sağlayan koku doğanın özlerini size taşıyor. Genç ve özür kadınlara çarpıcı bir canlılık ve sihirli bir güven sağlıyor. Tüm beklentilerinizi, hayallerinizi enerjik, taze ve renkli bakış açısıyla görün.

Escada Ibiza Hippie

Yaratıcısı Brain Rennie'nin Ibiza'ya aşık olmasıyla başlayan hikayesini sizlere taşıyarak tamamlıyor. Genç, cesur, doğal olan feminen kadınların hippie tarzı coşkusunu yansıtan parfümü hayatınıza sokun ve Ibiza'nın enerjisini içinizde hissedin.

Alix Avien A&A

Alix Avien'in yeni parfümü bu yaz kendini ifade edebilen kadınların kosusu olacak. Çiçeksi kokusuyla romantizmi yansıtan parfüm Fransa'nın da zarafetini almış.

Versus Time For Body

Kendinizi gerginlik, strek, yorgunluktan uzaklaştırmak istediğinizde, içinizdeki hislerin gevşemesini dilediğinizde vücudunuzda Versus'u hissedin. İçerdiği vitaminler ile cildinize iyi gelirken, yatıştırıcı özelliği ile de gevşemenize ve rahatlamınaz yardımcı oluyor. Güney Pasifik yerlilerinin kullandığı bitki ile hazırlanan parfüm içinizdeki huzuru bulup, dışarı çıkarmanızda yardımcı oluyor.