GeriMakyaj Yaz güzelliğiniz için son trendler!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaz güzelliğiniz için son trendler!

Yaz güzelliğiniz için son trendler!

"Moda trendlerini es geçmeyin! Brigitte Bardot, Farrah Fawcett ya da Jessica Simpson tarzı. Olabildiğince dalgalı saçlar. Stil danışmanları yıllar geçtikçe kadınların dalgalı saçın çekiciliğini daha az kullandıklarını söyleyerek düz saç tutkunlarını biraz değişikliğe çağırıyorlar..."

Uzun kirpikler

Kirpik uzunluğunu kontrol etmek yeni ürünlerle bizim elimizde. Dolgun ve uzun kirpikler her zaman kıskandırabilir...

Yaz güzelliğiniz için son trendler

Yeni trend: Yokmuş gibi!

Yüzünüzde hiç makyaj yokmuş gibi ama varmış gibi. Kapatıcı, fondöten, şeffaf ruj, pembe tonlarında allıkla birlikte kirpik oyunları günlük makyajınız için çok seksi ve sade bir stil kazandırabilir.

Yaz güzelliğiniz için son trendler

Kırmızı ruj ve bebek pembesi ojeler

Kırmızı ruj her zaman sekmeyen bir hamledir. Hiç makyaj olmayan bir yüze bile anında renk kazandırır. Teninizin rengine göre kırmızı rujunuzu sürdükten sonra kırmızı oje sürmemeniz daha yumuşak bir hava yaratmanızı sağlar. Bebek pembesi ojeler bu yılın gözdesi.

Yaz güzelliğiniz için son trendler

Vahşi Batı kızları

Dalgalı saçlar, pembe ruj ve kahverengi tonunda göz makyajı. Şeftali allığınızı da sürdüğünüzde bol paça bir jeani hakettiniz demektir.

Yaz güzelliğiniz için son trendler

Güneşin etkisi

Yaz günlerinde güzelleşmek için güneş görmemiş kadar beyazsanız fazla zorlamayın derim
ama buğday tenliyseniz sağlıklı saatlerde güneşlenerek güzelliğiniz için gerekli zemini hazırlamalısınız.

Yaz güzelliğiniz için son trendler

Lolita olmak ya da olmamak!

Her zaman arkadan toplanmış bir at kuyruğu ve dudak parlatıcınız sizi 16. yaşınıza geri götürebilir.

Yaz güzelliğiniz için son trendler

Topuzlar ve örgüler

Bu görünüm, kadına hem derli toplu hem de son derece rahat ve asil bir hava veriyor. Ayrıca düzgün ya da dağınık topuz yapılmış saçlar, sezonun keskin hatlı kıyafetlerine çok yakışıyor.

Yaz güzelliğiniz için son trendler

Kedi gibi bakan gözler

Dramatik ve belirgin çizgilerle ön plana çıkan gözler, kadınlara hem cesur hem de flörtöz bir hava veriyor. Kedi gözlere sahip olmak için, siyah likit eye-liner ile kirpiklere yakın çizgiler çekin ve çizgiyi dışa doğru uzatın.

Yaz güzelliğiniz için son trendler

Güçlü Gözler

İlkbahar/Yaz sezonunda gözler, fazlasıyla güçlü. Gözler son derece belirgin, yoğun bir güce sahip ve fazlasıyla seksi. Kalem ve farlardan oluşan bir kombinasyon ile gözler öne çıkartılıyor. Hem göze hem de alna uygulanan koyu kahverengiler, popüler ve güçlü bir görünüm yaratıyor.

Yaz güzelliğiniz için son trendlerGösterişli metalik renkler ise önemli unsurlardan. İster bakır, ister gümüş, altın ya da bronz olsun gözler her zaman vurgulanıyor ve güçlendiriliyor. Gözler, en parıldayan halleriyle güçlü ve dramatik bir görünüm yaratacak şekilde cesur siyah renklerde ve fazlasıyla hareketli, tıpkı bitmemiş bir giysi gibi.