GeriStil Önerileri Yaz, Babetlerle Çok Rahat Geçiyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaz, Babetlerle Çok Rahat Geçiyor!

Yaz, Babetlerle Çok Rahat Geçiyor!

"İtiraf edin, babetlerinizi ayaklarınıza geçirdiğinizden beri, artık topuklu ayakkabılarınız eskisi kadar çekici gelmiyor gözünüze. Çünkü bu düz ayakkabılarla hem şık, hem rahat olmak mümkün!"

2 yaz önce belki bu ayakkabıların çok az çeşidi vardı, ama şimdi kafanızı ne yana çevirseniz, farklı renk ve modelde babetler görüyorsunuz. Gelin gerçekçi olalım, herbirimizin gardrobunda en az üç tane babet vardır.

O kadar çok farklı modelde babet var ki etrafta; taşlısından bantlısına, renklisinden desenlisine ve derisinden naylonuna... Hangisini nasıl giyeceğimizi şaşırıyoruz bazen... Gelin size birkaç öneri verelim...

* Babetleri kısa ya da bilekte biten pantolonlarla giyin. Daha uzun ya da bol paça pantolonlarla giyerseniz, boyunuzu olduğundan kısa gösterebilirler. Kloş etek ya da elbiselerle, dar olanlara nazaran daha etkili durdukları da bir gerçek.

* Her ne kadar ultra klasik olsalar da, kıyafetinizin de klasik olması gerekmiyor. X-large bir asker gömleği ya da eskitilmiş bir jean pantolon ile babetlerinizi giyebilirsiniz.

* Sırt ağrısı sorununuz varsa, dümdüz olanlar yerine hafif topuğu olan babetlere yönelin. Hafif bir yükseklik, vücudunuzu öne doğru eğerek sırtınızın ağrımasını önler.