GeriEv Dekorasyon Yatak odanızın dekorasyonu kişiliğinizi yansıtsın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yatak odanızın dekorasyonu kişiliğinizi yansıtsın!

Yatak odanızın dekorasyonu kişiliğinizi yansıtsın!

"Yatak odanızın ruh halinizi en iyi yansıtan odanız olduğunu biliyor muyduydunuz? Uyandığında kendinize nasıl bir ortamda bulmak isterseniz yatak odası dekoronuzu da ona göre ayarlayabilirsiniz. "Uyandığında kendinizi" olcak o!"

Zarafete ve titizliğe önem verenlerin çoğunlukla tercih ettiği renktir: Beyaz... Tek beyaz kullanmak ne kadar doğru düşündürücü ama yanında siyah ve gri tonları kullanmak modernliği arttırdığı kesin.

Yatak odanızın dekorasyonu kişiliğinizi yansıtsınRahatına düşkün insanların kullanışlı mobilya seçmeleri vazgeçilmezdir. Telefonu yanında olsun, ulaşabileceği şeyler bir de yatağının altında oldu mu onların keyfine diyecek yoktur.

Yatak odanızın dekorasyonu kişiliğinizi yansıtsınMinimalist insanlar genellikle sanatçı ruhludur... Fark yaratmak isterler hayatlarına; grafik figürlü tablolar ve duvar kağıtları tam onlar içindir.

Yatak odanızın dekorasyonu kişiliğinizi yansıtsınYoğun tempoda çalışan insanların çoğunun odası karışık ve dağınık biçimdedir genelde... Peki biraz basit, biraz karışık ve birazda modern olsa? Sizcede öyle daha iyi bir görünüm elde etmez mi?

Yatak odanızın dekorasyonu kişiliğinizi yansıtsınÖzgürlüğüne düşkün insanlar hayatı bulutlarda yaşar ve odalarını da mutlu oldukları şekilde döşemek isterler. Beyaz bir odanın özgürlüğü anlattığının en güzel kanıtıdır. Peki ama beyazın içinde biraz çiçek,desen ve renkler olsa? Sizcede böyle daha iyi değil mi?

Yatak odanızın dekorasyonu kişiliğinizi yansıtsın