GeriKişisel Bakım Vücudunuza Vazelin Bakımı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vücudunuza Vazelin Bakımı

Vücudunuza Vazelin Bakımı

"Vazelin ile vücudunuzun 5 farklı noktasına etkili bir şekilde bakım yapabilir, güzelliğinizi ekonomik şekilde garanti altına alabilirsiniz."

Vücudunuzda vazelinin etkili bakımını rahatlıkla uygulayabileceğiniz 5 bölge.

Tırnaklarınız için manikür

Bakımlı tırnaklara sahip olmak istiyorsanız her tırnağınız için mercimek tanesi büyüklüğünde vazelin uygulayın. Böylece tırnaklarınızın mat yüzeyi eski parlaklığına kavuşurken, tırnak etleriniz ihtiyaç duyduğu neme sahip olacak.

Vücudunuza Vazelin Bakımı

Sert noktaları yumuşatıyor

Vücudunuzun çatlayarak ve kuruyarak sertleşmiş noktalarına, dudaklarınıza, topuklarınıza, dirseklerinize ve dizlerinize uygulayacağınız vazelin cildinizi besleyerek, arzu ettiğiniz yumuşaklığı size sağlayacak.

Etkili makyaj temizleme

Suya dayanıklı rimellerinizi, ağır göz makyajlarınızı rahatlıkla çıkarmanın en rahat ve etkili yolu pamuğun üzerine sürülmüş bir miktar vazelin, haberiniz olsun.

Vücudunuza Vazelin Bakımı

Düzgün kaşlar için

Eğer kaşlarınız dağınık görünüyorsa, üzerlerine biraz vazelin sürün ve bir kaş fırçası yardımı ile tarayın. Bu kaşlarınızın düzgün durmasını sağlayacak.

Çatlamış saç uçları

Bakımını biraz ihmal ettiğiniz saç uçlarınız için vazelin size yardım ediyor. Parmak uçlarınıza bir miktar vazelin alın ve çatlamış saç uçlarınıza uygulayın. Bu şekilde saç uçlarınız daha düzgün duracak ve elektriklenmeyi önlemiş olacaksınız.