GeriModa Trendleri Vintage mayolarla kusurlarınızı gizleyin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vintage mayolarla kusurlarınızı gizleyin!

Vintage mayolarla kusurlarınızı gizleyin!

"Vintage modacılara 50'li yıllara yönelme konusunda cesaret verirken, bu trendi plaj giyiminde kullanılmasının en güzel yanı ise, vücudunuza göre seçtiğiniz bikininiz veya mayonuzla harika görünebilecek olmanız."

Yaşınız, bedeniniz, boyunuz ne olursa olsun, mayo ve bikini alışverişi hepimiz için biraz depresif bir etkinlik. Aylarca vücudunuzu kapalı giysilerin arkasına sakladıktan sonra, bikini alırken mutlaka vücudumuzda bir kusur buluruz. Panik yapmayın! Vintage tarzı 50'lerin modası bu yaz plajlarda oldukça popüler olduğu gibi, vücudunuzun kusurlarını gizleme konusunda çok başarılı!

Vintage mayolarla kusurlarınızı gizleyinGençlere...


Bu trend gençler için özellikle çok kullanışlı. Parlak renklerle süslenmiş yüksek belli, alt ve üstü zıt renkli bikiniler gençlere ve kendini genç hissedenlere çok yakışacak. Bikinilerinizde fırfırlar ve püsküller de kullanabilirsiniz. Hatta bir çok bikini altı drapeler ve kat kat fırfırlarla süslü...

Vintage mayolarla kusurlarınızı gizleyinBüyük bedenler için...

Şort kesimli mayolar kalçalarınızı daha iyi saracaktır ve en önemli ip ucumuz; lacivert daha ince görünmenizi sağlar. Beyazla bir arada kullanarak şık bir denizci tarzı yakalayabilirsiniz. Mayonuzun göğüs kısmını daha açık tutarak ve bir fiyonklar süsleyerek, dikkati bu kısımda toplayabilirsiniz.

Vintage mayolarla kusurlarınızı gizleyin