GeriÜnlü Kombinleri Victoria Beckham'ın stil dolu gardırobu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Victoria Beckham'ın stil dolu gardırobu

Victoria Beckham'ın stil dolu gardırobu

"Her gördüğünüzde farklı bir karakterle karşınıza çıkmayı başaran bir kadın o. Belki de paparazilerin 24 saat kapısının önünde beklemesinin ya da onun fotoğrafının olmadığı bir moda dergisi bulmanın imkansız olmasının nedeni budur."

Cesur giyim tarzı ve enteresan giysileriyle show dünyasına ilk girdiği günden beri, tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı Victoria Beckham. Spice Girls grubuyla yaptıkları çıkıştan beri, dünyanın en çok konuşulan kadınlarından biri. Kimi zaman evliliğiyle konuşuldu, kimi zaman da çocuklarıyla. Ama en çok da modaya bakış açısıyla göz önünde oldu.

Eğer moda cesaret demekse, Victoria Beckam modayı en iyi anlayan insan olabilir. Giydiği elbiseler, pantolonlar ve kimi zaman eleştirildiği, kimi zaman da hayranlık yarattığı yüksek – çok yüksek – ayakkabılarıyla modada cesaretin nasıl olduğunu tüm dünyaya gösterdi.

Bir gün karşımıza upuzun bir deri mont, fötr şapka ve killer heel stiletto'larla çıktı, başka bir gün dapdar ve yamalı kot pantolonu, fütüristik omuzları ve farklı çizgileriyle, kesinlikle cesaret isteyen ceketleri ve olmazsa olmazı yüksek topuklu ayakkabılarıyla.

Victoria Beckham'ın moda adına birçok tutkusu var. Kuşkusuz bunlardan en ağır basanı ayakkabı ve çantaları. Doktorların ona yasaklamasına rağmen, o asla yüksek topuklu ve platformlu ayakkabılarını giymekten vazgeçmedi. Ve bir tane alabilmek için kadınların aylarca sırada bekledikleri Hermes çantalardan Victoria Beckham'da yüz adetten fazla var.

Beckham'ın gardırobundan şık ve cesur örnekler görmek için tıklayın!

Beckham'ın vazgeçemediği tasarımcılar
Bunların başında tabii ki aynı zamanda çok yakın arkadaşı olan Marc Jacobs var. Marc Jacobs'ın neredeyse bütün tasarımlarını ilk olarak Victoria giyiyor. Yeni sezon giysilerini daha podyumda görmeden, Victoria Beckham'ın üzerinde görüyoruz. Tabii ki Victoria sadece Marc Jacobs giyinmiyor. Bunun yanında Hermes, Christian Louboutin, Yves Saint Laurent, Dolce&Gabbana, Loewe, ve Valentino gibi markaları sıklıkla Victoria Beckham'ın üzerinde görmek mümkün.

Beckham modaya sadece tüketici olarak katılmıyor. Aynı zamanda özellikle Hollywood'da çok tutulan, kendi ismini taşıyan bir giysi koleksiyonu var. Henüz çok yeni bir modacı olmasına rağmen, ünlü kadınlar onun zevkine çok güveniyor olmalılar. Çünkü şimdiden davetlerde ve partilerde 10 kadından 2'si Victoria Beckham giyiyor.

Beckham'ın tasarımlarını giymeyi tercih eden ünlüleri ve Victoria Beckham'ın 2009 kış koleksiyonunu görmek için tıklayın!


Mahmure Editörü Dilayda Pala