GeriKadın Sağlığı Ünlülerin form sırları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünlülerin form sırları!

Ünlülerin form sırları!

"Kıskandıran vücutlara sahip ünlülerden, fit ve bakımlı görüntülerinin formülünü öğrenmeye hazır mısınız?"

Eda Taşpınar
Formumu korumanın çok basit kuralları var. Haftanın beş günü spor yapıyorum, bol su içiyorum, bebe yağını ve badem yağını karıştırarak duştan sonra bacaklarıma uyguluyorum ve tabii ki beslenmeme dikkat ediyorum.

Ünlülerin form sırları


Nefise Karatay
Vücuduma sık sık peeling yapıyorum. Kapalıçarsı'dan aldığım doğal deniz süngerlerim ve doğal vücut fırçasıyla kan dolaşımımı hareketlendiriyorum.

Ünlülerin form sırları

Ebru Şallı
Cildimi nemlendirmek önceliğimdir. Bol su içmek, her gün 35 dakika yürümek, yeşil çay içmek rutinim arasındadır. Ayda bir kese yaptırmayı da ihmal etmem, vücudum için içinde badem özü bulunan kremleri tercih ederim.

Ünlülerin form sırlarıYüksel Ak
Lavanta yağı, badem yağı, kakao yağı, kayısı yağı ve birazda bebe yağını karıştırıp vücuduma sürüyorum. Bu karışım çok hoş kokulu, harika bir nemlendirici haline geliyor. Şu an hamile olduğum için çatlak önleyici vazifesi de görüyor.

Ünlülerin form sırları


Burcu Güneş
Doğal bakım yöntemlerini sıklıkla kullanırım. Limonun sıkıldıktan sonraki kalan lifli kısmını vücuduma sürüyorum; cildimi yumuşatıyor ve canlandırıyor. Diğer bakımsa söyle; deniz tuzu ve birtakım aromatik yağları (bunların istediğim çeşidini keyfime göre seçebiliyorum, örneğin; yasemin, portakal, badem, lavanta, jojoba yogi gibi) karıştırıp vücuduma peeling uygulaması yapıyorum. Bu yöntem ciltten ölü deriyi atarken aynı zamanda da nemlendiriyor.

Ünlülerin form sırları

Begüm Şen
Spor ve bakımla birlikte vücuduma iyi bakmaya çalışıyorum. Yaz-kış her gün 45 dakika yürürüm. Her hafta vücut masajı yaptırırım ve vücudumu bolca nemlendirmeye çalışırım.

Ünlülerin form sırları

(Sıkılaşma Rehberi)

Diyet & Fitness Kanalları Editörü: Burcunur Yılmaz