GeriModa Trendleri Uğraşsız Şıklık Severlerin Yeni Gözdesi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Uğraşsız Şıklık Severlerin Yeni Gözdesi

Uğraşsız Şıklık Severlerin Yeni Gözdesi

"Mago Jewelry’nin Gipsy Koleksiyonu; şehirli, özgür, hem dikkat çekici, hem de sade…"

Mago Jewelry, koleksiyonlarında kullandığı pırlanta, değerli ve yarı değerli taşlar ile altının eşsiz uyumu sayesinde kadınların en sevdiği mücevher markalarından biri.
• Mago Jewelry’nin Gipsy koleksiyonu uğraşmadan şık ve tarz görünmeyi seven kadınların yeni favorisi.

Uğraşsız Şıklık Severlerin Yeni Gözdesi
• Lidyana.com, Ankara S9 Boutique, İzmir, Çeşme Designers of OZ’da satışa sunulan Mago Jewelry’de Gipsy koleksiyonunun yanı sıra birçok farklı mücevher çeşidi de mevcut. Koleksiyona markanın Nuruosmaniye’de bulunan ofisinden de randevu alarak ulaşmak mümkün.
Uğraşsız Şıklık Severlerin Yeni Gözdesi
Adını İtalyanca “sihir” ve “sihirbaz” kelimelerinden alan Mago Jewelry, koleksiyonunda yer alan dikkat çekici mücevherlerinin yanı sıra kişiye özel olarak da tasarlayabildiği takılar ile kadınların hayatını renklendiriyor. Mago Jewelry’nin yeni koleksiyonu Gipsy serisi ise oldukça beğeniliyor. Şehirli, özgür, hem dikkat çekici hem de sade parçalar… Uğraşsız Şıklık Severlerin Yeni Gözdesi
Tasarımın giderek önem kazandığı günümüzde Mago Jewelry mücevhere kattığı eşsiz bakış açısı ile fark yaratıyor. Altın ve pırlantanın birbirlerine uyumundan faydalanan Mago Jewelry’de kadınların keyifle takacakları yüzükler, kolye, küpe, earcuff, şahmeran ve bilezikler mevcut. Mago Jewelry’nin yeni koleksiyonu Gipsy ise kadınların zevkle kullanacakları parçalardan oluşuyor. 

Uğraşsız Şıklık Severlerin Yeni Gözdesi

Uğraşılmamış şıklığın moda olduğu günümüzde, Gipsy koleksiyonu karakteri ile ön plana çıkıyor. Oldukça farklı parçaların bir araya geldiği koleksiyon özgürlüğüne düşkün, şehirli ve tarzından ödün vermeyen kadınlara hitap ediyor. Kişiye özel tasarım konusunda da oldukça iddialı olan Mago Jewelry, son koleksiyonu Gipsy’de de kişiye özel değişiklikler yapabiliyor. Uğraşsız Şıklık Severlerin Yeni Gözdesi

Markanın bire bir vermiş olduğu takı danışmanlığı ile kadınlar koleksiyonda kendilerine en çok yakışacak parçayı rahatlıkla bulup, satın da alabiliyor. Lidyana.com, Ankara S9 Boutique, İzmir, Çeşme Designers of OZ’da satışa sunulan Mago Jewelry’nin Gipsy koleksiyonu kadınların yeni gözdesi olmaya aday. Markanın Nuruosmaniye’de bulunan ofisinden randevu alıp, tüm Mago Jewelry tasarımlarını incelemek de mümkün.