GeriKadın Sağlığı Tv karşısında form tutun!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tv karşısında form tutun!

Tv karşısında form tutun!

"İşte televizyon karşısında da formda kalmanızı sağlayacak bir kaç öneri..."

Uyluğunuzu güçlendirin

Giyeceğiniz Pure Nature şekillendirici bel bandıyla bunu yaparak daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Kanepenizin ucuna oturun. Sırtınızın dik ve karnınızın içeri çekik olmasına dikkat edin. Bacağınızı dümdüz olana kadar yavaş yavaş öne uzatın ve sonra başlangıç pozisyonuna dönün. Uyluğunuzu güçlendiren bu hareketi, her iki bacağınız için 20 kere tekrarlayın.

Poponuzu şekle sokmalısınız


Pure Nature'ın şekillendirici ve sıkılaştırıcı taytlarıyla bunu mümkün kılmak imkansız değil. Öncelikle yüzünüz kanepeye dönük olarak ayakta durun ve ellerinizi kanepeye koymak için eğilin. Bir bacağınızı arkaya doğru kaldırın ve yavaşça indirin. Popoyu ve kalçayı kuvvetlendirmeye yardımcı olan bu hareketi, her iki bacağınız için 15 kere tekrarlayın.

Güçlü kollara sahip olun


Kanepenizin ucuna oturun. Ellerinizi yanınıza koyun ve ellerinizle ayaklarınızdan güç alarak poponuzu kaldırın. Eğer kendinizi güçlü hissederseniz bacaklarınızı öne doğru uzatın.

Kollarınızı bükerek yavaşça poponuzu indirin ve tekrar kaldırmak için yavaşça dikleşin. Kollarınızın alt tarafını güçlendiren bu hareketi 20 kere tekrarlayın.

Pure nature ürünleriyle sağlıklı, rahat ve yorulmadan vücudunuzu şekle sokabilirsiniz.