GeriMakyaj The Nail Art Etiler'den Sonra Şimdi de Cadde'de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

The Nail Art Etiler'den Sonra Şimdi de Cadde'de!

The Nail Art Etiler'den Sonra Şimdi de Cadde'de!

"Tıpkı ruhumuz ve bedenimiz gibi ellerimizin ve tırnaklarımızın da ilgiye, bakıma ihtiyacı var… Bakımlı ve her zaman özenli tırnaklara sahip olmaksa artık çok kolay… Kendine özen gösteren kadınların yakından bildiği The Nail Art, Etiler’den sonra şimdi de Caddebostan’da hizmetinizde!"

Avrupa Yakası’nın vazgeçilmez adreslerinden The Nail Art, artık Anadolu Yakası’nda! 6 yıldır sektörde, 4 yılı aşkın süredir Avrupa Yakası’nda Etiler’de güzellik sektöründe hizmet veren The Nail Art, ikinci şubesini Caddebostan’da açtı… Uzman Estetisyen Birgül Zorba yönetiminde hizmet veren The Nail Art markasının, Cadde’deki işletmesi ise genç Estetisyen Serap Koç’a emanet.
Bakımlı ve güzel olmak, çağlar boyunca kadınların en önemli ihtiyacı ve hayaliydi. Bu ihtiyacı gidermek ve kadınların hayallerini gerçekleştirebilmek amacıyla The Nail Art’ın Etiler’de başlayan serüveni Caddebostan’da devam ediyor. The Nail Art, bugün İstanbul’un iki gözde semtinde, uzman ekibi ve son teknoloji cihazları ile güzellik ve bakım sektörüne yön veren ve trend’leri belirleyen markaların arasında yer alıyor. Türkiye’de ilk defa doktor tarafından eğitimli uzman kadrosu ve yenilikçi, kaliteden ödün vermeyen, %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla sadece Etiler’de ve artık Cadde’de değil, İstanbul genelinde mutlu ve gülümseyen bir The Nail Art ailesi oluşturan ekibin önceliği “müşteri memnuniyeti”, “insan sağlığı” ve “hijyen”… Zira bilinçsiz yapılan manikür ve pedikürün AIDS’ten Hepatit B’ye birçok sağlık sorununa yol açtığının farkında olduklarının altını çizen The Nail Art ekibi, bu sebeple de tırnak ve cilt hastalıklarına karşı uzman kadrosuyla hizmet vermekte. “Modelaj tırnaklar” ve “profesyonel tırnak modelajında” estetik kavramını geliştiren The Nail Art’ın kullandığı ürünler ile yıllardır çalışan profesyonel tırnak stilleri olmazsa olmazlarından. The Nail Art Uzmanları, medikal eğitimlerini doktorlar tarafından, teknik bilgilerini ise Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı akademilerinden alarak gelen müşterilerine The Nail Art ayrıcalığını yaşatmakta.The Nail Art Etilerden Sonra Şimdi de Caddede
CADDE THE NAIL ART’IN RAKİPLERİNDEN AYIRAN ÖZELLİKLERİ
Cadde The Nail Art’ı ise rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerse: İlk defa yapılan sauna manikür sisteminin uygulanması. Ayrıca gelen müşterilerinin cilt ve tırnak yapılarının analizi yapılarak tırnak yapılarına göre (ince ve yumuşak, kuru ve kırılgan, dayanıklı ve güçlü tırnaklar) bakımı sadece özel markalı ürünler, aromatik kokular içerisinde, her cilt tipine göre özel nailbath peeling maskeler kullanılarak yapılmakta. İki haftalık kalıcı oje menüsünden protez jel tırnağa (tırnağın uzama süresine göre 3 hafta ile 1 ay kullanma süresi), spa manikür-spa pedikürden kalıcı makyaja, kalıcı kirpikten tırnak yeme tedavisine değin tüm bu aşamaların yüzde yüz steril bir ortam içinde yapıldığının altını çizen The Nail Art ekibi, salonlarındaki aletleri ameliyathanelerde kullanılan Otoklav cihazı ile steril ettiklerini belirtiyor. Hem güzellik hem de sağlığın önemli olduğunu vurgulayan The Nail Art, kullanılan ojeler toluene, formal dehyde ve DBP Free gibi zararlı maddeler içermediğinin ve dolayısıyla hamile ve küçük çocuklarda dahi gönül rahatlığıyla kullanılabileceğinin altı çiziliyor. The Nail Art Cadde, bu yaza özel ise farklı tarzda ve alternatif tırnaklarla müşterilerini daha da özel hissetmelerine yardımcı oluyor. Bu ayrıcalıkları daha yakından yaşamak ve kendinize özel zamanlar yaratmak için Cadde The Nail Art sizleri bekliyor.

The Nail Art Etilerden Sonra Şimdi de Caddede