GeriEv Dekorasyon Terazi Burcuna Alınabilecek Dekoratif Hediyeler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Terazi Burcuna Alınabilecek Dekoratif Hediyeler

Terazi Burcuna Alınabilecek Dekoratif Hediyeler

"Denge ve uyumun burcu Teraziler için hediye alternatifleri arıyorsanız, estetik, sanatsal çizgiler taşıyan dekoratif objeler düşünmelisiniz…"

Hediye almak keyifli olduğu kadar zor bir iştir… Satın alırken sizi, paylaştığınızda karşınızdakini mutlu edecek bir hediye bulmak her zaman kolay olmayabilir. Hediye almayı ve vermeyi keyifli hale getirecek bir yöntem olarak, burçlara başvurmak ise eğlenceli olabilir…Terazi Burcuna Alınabilecek Dekoratif HediyelerDoğum günü hediyesi arayanların ilk adreslerinden biri olan All Happy Days’in tasarımcıları, bu konuda tavsiyelerde bulunurken ayın burcu Terazi için; ev dekorasyonu ile ilgili seçeneklerin bolluğuna dikkat çekiyorlar. Çünkü Teraziler ev dekorasyonuna en çok ilgi duyan burçlardan birisi… Buna karşın önemli uyarılarda da bulunuyorlar. Buna göre bir teraziye hediye seçerken aklınızdan hiç çıkarmamanız gereken 3 sihirli kelime şöyle: denge, uyum ve estetik…
Dengeye, uyuma, estetiğe ve sanata düşkün Teraziler için hayata renk katmak ve dünyayı güzelleştirmek ön plandadır. Bu yüzden bir Terazi’nin hediyesi, şüphesiz estetik ve şık görünmeli, mümkün olduğunca simetrik durmalı ve evin içinde kusursuz bir harmoniyle yer almalıdır.Terazi Burcuna Alınabilecek Dekoratif HediyelerBir Teraziye hediye ararken provans çizgiler taşıyan dekoratif objelere öncelik vermelisiniz. Provans tarzın etkin olduğu, estetik ve eviyle uyum sağlayacak bir hediye ile Terazilerin hayatına mutlu bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Provans’ın zarif, rahat, samimi çizgileri bir Terazinin evinde en çok görmek isteyeceği tarzdır.

Her şeyde olduğu gibi renklerde uyuma ve doğallığa önem veren bir romantik sonbahar burcu olan Terazinin hediyesi pastel ve pudra tonlarda, beyazın ise her türlü tonunda olabilir. Toprak renkleri, lila ve mor renkleri de Terazi’nin hayatına girdiğinde onu mutlu eden renklerdir. Eğer bir Terazi’ye mobilya alınacaksa, bu kesinlikle doğal ve açık tonlarda olmalıdır. Ayrıca mobilyalardaki ferforje tasarımlar, masif ahşaplar Terazi’nin uyumlu hayatını tamamlayacaktır.Terazi Burcuna Alınabilecek Dekoratif HediyelerTeraziler havadar ve aydınlık evlerden hoşlanır. Terazilerin havadar ve aydınlık bir eve sahip olma duygusunu pekiştirmek isterseniz, cam objeler ya da şık bir ayna hediye ederek onlara fazlasıyla yardım etmiş olursunuz. Çiçekli bir vazo, bir Terazinin evinde görmek isteyeceği objelerdendir. Bir Teraziye güzel, naif işlemeleri olan bir ayna alırsanız her baktığında aklına geleceğinize emin olabilirsiniz.Terazi Burcuna Alınabilecek Dekoratif Hediyeler
Okuma, yazma, öğrenme isteği Terazi burçlarının en belirgin karakteristik özelliklerindendir. Bu isteklerine karşılık vermeyi düşünüyorsanız, onlara çalışabilecekleri pastel tonlarda bir masa, oturmaktan mutluluk duyacakları bir sandalye ya da okuma koltuğu, masalarına da yine sade ama bir o kadar da şık bir lamba almanız Terazilerin gönüllerini fethetmeye yetecektir.

Terazilerin ev dekorasyonunda hoşlarına gitmeyecek olan ürünler ise fazla gösterişli ve göz yoran objelerdir. Unutmayın, doğuştan sanatsever Teraziler göze hoş gelmeyen şeyleri evlerinde bulundurmayı tercih etmeyecektir.