GeriModa Trendleri Tepe Nautilus'ta bayram alışverişi de kazandırıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tepe Nautilus'ta bayram alışverişi de kazandırıyor

"Tepe Nautilus'un yeni yıla damgasına vuran 100 milyarlık hediye paketi kampanyası bayram öncesi ve bayram boyunca da alışveriş yapan ziyaretçilere şans kapılarını açıyor."

En az 25 milyonluk alışveriş yapanlar, her biri 100 milyar değerinde farklı hediyelerden oluşan 4 ayrı hediye paketinden birine sahip olma şansını yakalayacak. Tepe Nautilus mağazaları bayram boyunca ayrıca özel indirim ve hediye kampanyaları da düzenleyecek.

Tepe Nautilus'un yeni yıla damgasını vuran ve yoğun ilgi gören 100 milyar değerinde hediye paketi kampanyası Kurban Bayramı öncesinde ve bayram boyunca devam ediyor.

Bayram alışverişini Tepe Nautilus'ta yapan ziyaretçiler bayrama özel indirim ve hediye kampanyalarından yararlanma şansının yanı sıra yaptıkları her 25 milyonluk alışveriş karşılığında hediye paketi kazanma şansını elde edecekler.

Tepe Nautilus'ta çifte bayram

Bayram alışverişleri için Tepe Nautilus'u tercih edenler, merkez içerisindeki ulusal ve uluslararası lider markaların büyük indirimlerinden yararlanma imkanına sahip olurken, yapılan her alışverişte 100 milyarlık hediye paketi için şanslarını daha da artıracak.

Kazanan ziyaretçi, "Güzel Şehirli", "Gerçek Maceraperest", "Gerçek Evcimen" ve "Genç Maceraperest" olarak adlandırılan; Alfa Romeo otomobilden yata, Land Rover jeep'ten Harley Davidson motosiklete, mobilyadan beyaz ve elektronik eşyaya kadar geniş hediye yelpazesinden oluşan ve her biri toplam 100 milyar değerinde 4 ayrı hediye paketinden birini seçme hakkına sahip olacak.

WorldCard sahiplerine - 2 kat şans!

World işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında Tepe Nautilus mağazalarından alışveriş yapan Worldcard sahipleri harcadıkları her 25 milyon TL için 1 yerine 2 çekiliş numarası kazanacak. Tepe Nautilus'un dev kampanyasının resmi kartı olan WorldCard'ın kullanıcıları büyük ödül için her alışverişte şanslarını ikiye katlayacak. Kampanya sonuçları Şubat ayında açıklanacak.