GeriEv Dekorasyon Tekstilin en yenileri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tekstilin en yenileri

"Deba Holding üyesi Unique Art, 30 yıllık deneyimini yurt dışına taşıyan bir marka olma yolunda ilerliyor. Mağazalar zincirine en son halkayı Dubai'de ekleyen marka, yurtdışında yedi mağaza ve 200'ü aşkın satış noktasından ulaşıyor müşterilerine."

Çağdaş tasarımlarıyla modern insanın beklentilerine cevap verirken hızla değişen moda akımlarına da uygun koleksiyonlar üreten Unique Art, kişiye özel mekanlara da imza atıyor. Unique Art, en son hazırladığı temalarıyla dekorasyonlara çarpıcı çizgiler kazandırıyor.

Firmanın bugüne kadarki koleksiyonlarında dikkat ettiği kriter, her serinin arkasında yeni bir öykü anlatmaya çalışması ve özgünlüğü taşıması.
Firmanın "2003+" adını taşıyan son koleksiyonu da bu bakış açısıyla Gökşen Bolatoğlu ve Ümit Ünal tarafından hazırlanmış. Alışılmışın dışında, farklı olanı yakalama düşüncesinden hareketle tasarlanan "2003+"ün oluşumunda yalın hatlar, ruhsal dinginlik, zıtlıklar ve bunların bir arada dengeli ve uyumlu kullanımı anlatılmak istenmiş.

Koleksiyonda yer alan "Shiroi" ve "Akai" nevresim takımları, bu anlayışla birbirine tamamen zıt, optik beyaz-koyu haki gibi kontraslıkları kullanarak, biyelerle çerçevelenip, sanki fotokopi makinesinden geçirilerek renk tonlamalarının uygulandığı, bitki detaylı bir grup. Yalın, huzurlu ve sessiz bir ambiyansın yaratılmak istendiği "Asa" nevresim takımı ve "Sayanora" yatak örtüsü, pembe, bej ve ekru renk kombinasyonundan oluşuyor. Unique Art'ın yeni koleksiyonunda Uzakdoğu temalı ürünlere de yer verilmiş. Bunlardan "Kurai" yatak örtüşü ve "Atsui" nevresim takımı, yalın desenleri ve çarpıcı rengiyle sonsuzluk hissi uyandınyor. Moda olan değil hangi rengin ne renkle kombine edildiğinin güzel örneklerinden "Midori" nevresim takımı da Unique Art'ın "2003+" koleksiyonunda yer alan ürünlerden. Unique Art'ın naturel kumaş ve modern çizgiler ile oluşturulan koleksiyonları, uluslararası deneyime sahip stilistler tarafından tasarlanıyor.

"Kurai" yatak örtüsü: 262.350.000 TL

2. Shirio: 138.100.000TL

Farklı renklerin kombinasyonunda oluşan "Midori" nevresim takımı: 155.100.000 TL

"İma" nevresim takımı: 259.050.000 TL

"Asa" Nevresim takımı: 267.300.000 TL

Kaynak: AD